Legendární Fantom opery se představuje jako hledačka!

Zamilovali jste si příběh legendárního Fantoma opery a jeho nešťastné lásky k výjimečně nadané zpěvačce Christine? Pak rozhodně zpozorněte! Tahle vynikající hledačka vás totiž zavede přímo do jejich příběhu – a bude to opravdu stát za to!

fantom uvod

Kniha, muzikál, film – a teď hra

Fantom opery se řadí ke světové klasice, a to ať už té literární, divadelní nebo filmové. Vypráví příběh mladičké operní zpěvačky Christine, která vystupuje v pařížské opeře. Jejím učitelem je neznámá bytost, kterou nazývá Anděl hudby. Jenže když se Christine zamiluje do pohledného šlechtice, začne peklo. Tajemný učitelem totiž není žádný anděl, ale Fantom opery – stvůra, která se skrývá v operním podzemí. Fantom chce mít Christine jen pro sebe, a proto ji unese do svého království.

Pomůžete Christininu milému zachránit jeho snoubenku? Nebo ji necháte ve spárech tajemného netvora s maskou na tváři?

fantom 5

Vynikající hledačka

Zpracovat tenhle klasický a silný příběh do hledačky byl výborný nápad. Spolu s hlavním hrdinou budeme procházet pařížskou operou i jejím spletitým podzemím plným nástrah! Na každém kroku číhá nějaké nebezpečí a nějaký úkol k rozluštění.

fantom 2

Hra je plná různorodých hledacích úkolů a mnoha velmi povedených hlavolamů. Těšit se můžete na opravdu velkolepě pojatou grafiku, která důstojně doprovází tenhle slavný romantický příběh.

Ve sběratelské edici vás navíc čeká bonusový příběh, v němž se podíváme na to, co se stalo po slavném ději Fantoma opery. Christine totiž žila dál a zdálo se, že vede velmi šťastný život – než do něj opět vstoupilo záhadné zlo!

fantom 1

Vstupte do spletitého podzemí pařížské opery!

Tahle hra je absolutní nutnost pro všechny fanoušky Fantoma opery, ale také pro všechny milovníky hledaček. Zkrátka proto, že je opravdu dobrá. A nyní ji ještě ke všemu můžete získat ve sběratelské edici jen za 169 Kč. Sleva z původních 249 Kč bude trvat do 13. května 2022.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *