Krvavá Kassandra – Sběratelská edice

 

 
 
Špatná rozhodnutí a omyly z dob dávno minulých… kolik zla mohou ještě napáchat? A jak silná může být touha vrátit se zpátky v čase a vše napravit? Nechte se společně se Susan, hrdinkou dobrodružství, pohltit vírem stínů minulosti a rozpleťte nitky osudu Kassandry – mrtvé čarodějky, která teď sama rozsévá utrpení a smrt.
Vypravte se do minulosti, objasněte její zkázonosné zmrtvýchvstání a zabraňte, aby k němu došlo v současnosti! Stojí před vámi výzva, kde se na nic nelze připravit a kde nelze cokoliv očekávat. Ani vřelé přivítání dobře známých přátel.
 

Snili jste o cestování časem? Splňte si to!
Všechno souvisí se vším. Tak se nenechte zmást.
Zažijte, jaké by mohly Ztracené země být v jiném časoprostoru.
Nedovolte, aby se zmocnila vlády pavoučí armáda.
Vraťte se zpět na místo činu a napravte chyby.

Sběratelská edice navíc obsahuje bonusovou kapitolu, ve které hra graduje. Na co se můžete těšit?
Pohrajte si s nástrahami času ještě jednou v bonusové kapitole. Šaman Maaron je rozhodnutý zvrátit osud a vytáhnout Kassandru ze spárů smrti, jež na otrávenou čarodějku čeká. Nebude se ale muset pro dobro všech smířit s tím, že dávný střet s pavoučí královnou se Kassandře stane osudným?
 
Požadavky: Windows, procesor 1650MHz nebo lepší, RAM 2048MB, DirectX, Grafická karta 32MB. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze.

hry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *