Přeskočit na obsah

Konečně je to tady! Prémiová hledačka Vládce záhad je tu!

Za třemi tajemnými hádankami se ukrývá nedozírná moc. Tři perly schované po různých místech říše v sobě nesou magii, která může dát člověku do rukou moc ovládnout svět. Baží po nich mnozí… a můžete je mít i vy!

image 10

Osmý díl Zakletého císařství

Zakleté císařství je dlouhodobě jednou z nejpopulárnějších hledačkových sérií. Je to díky tomu, že vypráví dlouhé a zapeklité příběhy z oblíbeného žánru fantasy, ale také díky vysoce kvalitní grafice a spoustě zábavných hledaček.

Vydání nového dílu je tak vždycky velkou události – a přesně k takové premiéře došlo právě dnes. Máte tu osmý díl!

vladce 2 1

Odhalte tajemství dávné magie i zrádce ve vlastních řadách

Mocný mág Gabriel měl strach, že magie bude tím, co zničí jeho svět. Proto ji sesbíral a zaklel do tří magických perel. Každou z nich ukryl v jiné části říše.

Nyní však po perlách jde známý zločinec přezdívaný Straka. Proto se císař rozhodl povolat čarodějova vnuka, aby perly sesbíral a ochránil.

Perly jsou schované za hádankami, které střeží místo jejich úkrytu. Jen pokud je dokážete najít, odhalíte jejich tajemství. A spolu s ním se vám vyjeví i mnohé další pravdy – například kdo z vašich přátel je skutečný přítel a kdo zrádce.

vladce 7

Objevte celý svět a najděte stovky hledaných předmětů

Vládce záhad vás „protáhne“ celým světem. Jde o fantasy říši jménem Arkádie, která skrývá mnohá magická tajemství a také je domovem mnoha kouzelných živočichů a ras. Vy se v této hře podíváte snad do všech jejích koutů – a bude to vážně velká výprava!

Ve hře na vás čekají stovky ukrytých předmětů, ať už bude vaším úkolem najít je v lokacích a použít, nebo je objevit přímo v hledacích minihrách, které jsou mimořádně atraktivní. Milovníci hledacích her – užijte si to, bude to stát za to!

vladce 19

Hru pro vás máme zdarma!

Jako již tradičně nabízíme novou prémiovou hru největším fanouškům zdarma. Pořiďte si u nás hry za více než 1000 Kč a my vám k nim pošleme nejnovější prémiovku Vládce záhad zcela zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *