Přeskočit na obsah

Konečně! Dámy a pánové – Kinzúlské přízraky jsou tu!

Fanoušci našich her opravdu dlouho čekali na šestý díl série Zakleté císařství. A nyní ho tu konečně máme v plné parádě – skvělý příběh, výborná grafika a spousta zajímavých hledaček. A také bonusová kapitola a mnoho extra materiálů, protože jsme vám hru přinesli ve sběratelské edici.

prizraky top

Kinzúlské přízraky – to je šestka Zakletého císařství

Naši hráči Zakleté císařství moc dobře znají, protože je to zatraceně povedená série supermoderních hledaček. Staví na silných a promyšlených fantasy příbězích, velmi propracované grafice a nápaditých hledačkách.

Nyní tedy přichází z šestým dílem: Kinzúlské přízraky. Kinzúlové jsou potomci jaguářího boha, ale v bitvě s lidmi přišli o svou podobu a zachránili se jen tak, že své duše zakleli do brnění. A nyní se chtějí lidem pomstít.

Vašim úkolem bude jim v tom zabránit.

prizraky 4
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – Sběratelská edice

Unikátní hledačky

Už několikrát jsme zmínili vynikající hledačky, které v Zakletém císařství najdete. Není to náhodou – hledačky tu totiž nejsou žádná nuda a naopak překvapují svou nápaditostí. Hledání probíhá v mnoha různých podobách – hledáte předměty, symboly nebo slova. Někdy třeba pátráte po symbolech na pergamenech, pak je otevřete a v příběhu dále vyhledáváte klíčová slova. Jindy zase musíte najít předměty ukryté za obrysy.

Hledačky jsou nádherně graficky zpracované a velmi originálně a nápaditě provedené. Každému, kdo miluje hledačky, musí právě u téhle série srdce zaplesat.

prizrak 13
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – Sběratelská edice

Nabušená bonusová sekce

A protože jsme vám přinesli Kinzúlské přízraky rovnou ve sběratelské edici, můžete se těšit na plnou bonusovou sekci. Samozřejmostí je bonusová kapitola, kterou si pro vás hra nachystala, ale těšit se můžete i na mnoho dalšího extra materiálu – tapety, soundtrack nebo možnost zahrát si minihry a hledačky znovu.

image 2
Kinzúlské přízraky – Sběratelská edice

Máme pro vás připravený kompletní servis

V následujících dnech se můžete těšit na sérii článků věnovaných Kinzúlským přízrakům. Máme pro vás přichystanou recenzi, přineseme vám komentáře našich hráčů a zavzpomínáme na předchozí díly. A samozřejmě jsme pro vás vymysleli zajímavé slevy. Už teď pro vás máme přichystanou oblíbenou akci: Kinzúlské přízraky rozdáváme jako dárek zdarma k objednávkám nad 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *