Přeskočit na obsah

Jane Angel 2 – Děti temnoty – Sběratelská edice

 

 
 
 
Byl to den, na jaký se nezapomíná. Zlá předtucha se vám vyplnila… Ráno byla unesena vaše sestra, dopoledne se vám zjevil démon, v poledne jste prošla astrální bránou a večer jste se probrala z mdlob v Karibiku. V podpalubí středověké galéry. V poutech…
Ale to vše je jen začátek příběhu. Nechte se unést barvitým dobrodružstvím cestou k záchraně milované sestry. Prohledejte renesanci i současnost; propátrejte svět náš i svět duchů. Využijte kouzelný medailon, najděte tajemnou ztracenou pistoli Da Vinciho. Nebojte se využít kouzel – magický rituál vám pomůže ve vašem úsilí, pozor si však dejte na mizeru se šalebným voodoo. Poznejte vznešený Řád Ochránců a pokuste se pochopit, proč chrání lidstvo před potomky Kaina a Lilith. Zlomte osudovou kletbu, která postihla Velmistra Řádu za jeho druhou největší chybu v životě. Temnou kletbu, pro kterou trpí vaše zbožňovaná sestra Jana.
Sbírejte podstatné důkazy, hledejte závažné stopy. Nečekejte na nic, jde přece o život. Cesta bude úchvatně nebezpečná, ale o to zábavnější. 
 

Český dabing,
Napínavý příběh,
Dlouhá herní doba,
Krásná grafika

 
A co přináší navíc Sběratelská edice?
Tentokrát jsou to hlavně ozdoby pro Váš počítač a také vysvětlení pozadí jednotlivých postav. Můžete si kdykoliv poslechnout poměrně zdařilou hudbu z této hry, plochu Windows zkrášlí samotná pohledná Jane Angel. A nebo ji může ozvláštnit některá z ostatních, někdy i méně milých a trochu démonických, postav. A samozřejmě – když bude PC podpočívat, hodí se i exotický šetřič obrazovky. Vydejte se zachránit Janu teď hned! 
 
Požadavky: Windows, procesor 1.0 GHz a vyšší, 512 MB RAM, DirectX, 475 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta. Před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte ji. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verz​e.

Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *