Jak dopadne trilogie Pokřivený svět? Využijte novou slevu a dozvíte se to!

Hledačka Pokřivený svět má tři díly. Dnes je ten finální do slevové akce, takže ho můžete získat jen za 99 Kč! Využijte této šance a zjistěte, o čem vypráví třetí díl povedené thrillerové série!

pocatek sleva

Příběhy, ze kterých mrazí

Hledačky, které nám přináší série Pokřivený svět, vypráví strašidelné příběhy, které se podobají filmovým thrillerům nebo hororům. Nejinak tomu je i ve třetím díle, který se jmenuje trochu nezvykle na to, že jde o poslední díl: Počátek. Jako detektiv se totiž dozvíte, že na záhadném ostrově zmizela mladá žena. Vydáte se na místo, avšak než se nadějete, budete sami čelit pronásledování a smrtelnému riziku.

pocatek 2

Mrazí vás z té představy v zádech? Počítačové hry s příběhem mají naštěstí od běžného života jednu velkou výhodu – pokud se jich bojíme, stačí je odehrát a strach pomalu odpluje pryč. A nám zbude příjemný pocit ze skvělé hry a dobře odvedeného pátrání.

pocatek 1

Co od Počátku očekávat?

  • Hororový příběh
  • Výbornou grafiku
  • Završení série
  • Hledačky a hlavolamy
image 66

Podívejte se i na předchozí díly

Počátek můžete hrát i samostatně, bez znalosti předchozích dílů, ale přece jen bychom vám doporučili zahrát si celou sérii.

Pokřivený svět 1: Město stínů: Běžný lodní výlet se změní v tragédii. Artefakt vylovený z moře přivolá bouři, během které z paluby zmizí žena a muž je vyplaven na břeh velmi podivného města. Vypadá to, že v tomhle mají prsty duchové.

Pokřivený svět 2: Noční můra: Druhý díl se jmenuje příznačně. Mladá žena se probudí v jakémsi sanatoriu, kde však nemá co dělat, neboť je zdravá. Je zde připoutána k posteli a doktoři tvrdí, že jí musí provést lobotomii. Povede se jí osvobodit a zjistit, co se v léčebně vlastně děje?

image 69

Získejte třetí díl série Počátek jen za 99 Kč!

Od dnešního dne běží na Počátek akce – když se podíváte na tento odkaz, zjistíte, že u hry je nastavená cena 99 Kč. Za necelou stovku tak můžete získat opravdu kvalitní thrillerovou hledačku.

Počátek také naleznete na kolekci 10 her, kde vás čekají další hledačky, ale také logické hry nebo obsluhovačky.

image 68

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *