Přeskočit na obsah

Hledači pokladů jsou zpět a s nimi velká výzva pro hráče hledaček

Hledači pokladů přidali do série druhý díl a s ním přichází další série výzev pro zkušené hledače. Tentokrát přimete výzvu Královské společnosti hledačů pokladů a pokusíte se najít Ztracené město. Jdete do toho s námi?

mesto uvod

Hledači pokladů pro milovníky hledaček

Tato hra patří do kategorie těch, které ocení hlavně profesionální hráči hledaček. Série komplexních a náročných hledacích úkolů, která vás v téhle hře čeká skutečně prověří vaše hledačské a postřehové schopnosti.

Připojte se ke Královské společnosti hledačů pokladů a pomozte jim naleznout mýtické ztracené město. Jenom tak se zapíšete do dějin hledání pokladů a dokážete světu, že právě vy jste tím nejlepším hledaček pokladů na světě.

mesto 2
Obrázek ze hry Hledači pokladů 2

Co vás ve hře čeká?

Hledači pokladů vám přinesou dobrodružný příběh o hledání ztraceného města plného zlata. Základem jsou poměrně náročné hledačky, které nadchnou všechny milovníky tohoto druhu úkolů. Neminou vás však ani logické minihry a další zajímavé úkoly.

Celou hru doprovází příběh prezentovaný v dialogových oknech v češtině a samozřejmě vás nemine ani nápovědní průvodce, který vás zasvětí do pravidel hry.

mesto 1
Obrázek ze hry Hledači pokladů 2

Kolekce 43 her?

Hledači pokladů 2: Ztracené město najdete na kolekci 43 her. Nejenže tam je tento díl, ale také předcházející jednička. Hry jsou na kolekci za tak výhodnou cenu, za jakou je jinde na trhu seženete – při rozpočítání vyjde každá hra zhruba na 30 korun. Kolekce je připravená pro celou rodinu – najdete na ní další hledačky, včetně těch příběhových, ale také obsluhovačky z oblíbených sérií nebo logické hry či hry pro děti.

image 15
Kolekce 43 her

Jen za 99 Kč

Hledači pokladů 2: Ztracené město máme nově v nabídce a právě v těchto dnech ho můžete získat jen za 99 Kč. Nabídka je však časově omezená, pak cena vyskočí zpátky na 169 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *