Přeskočit na obsah

Dvojnásobná akce na sběratelku z nové hledačkové kolekce

Dnes bychom vám rádi představili hledačku z nové kolekce 10+3. Jmenuje se Dlaň Zarathustry a pochází ze série Dům 1000 dveří. Jde o lehce mysteriózní, ale hlavně dobrodružnou a napínavou hledačku určenou spíše pro dospělé hráče. Nově ji u nás naleznete i ve sběratelské edici. A pořídit s ji můžete jak v elektronické distribuci, tak i na kolekci.

dlan sleva

Dům, kde přebývají duchové

To je Dům 1000 dveří. Objevuje se nečekaně a uvnitř něj se dějí nevysvětlitelné věci. Spisovatelka Kate už má s tímto domem pár zkušeností. Ví, že uvnitř přebývají duchové – a že občas potřebují s něčím pomoct.

V Domě 1000 dveří se odehrává hned několik herních příběhů. U nás zatím vyšly dva: Dlaň Zarathustry a Rodinná tajemství.

Tentokrát se v Domě 1000 dveří začnou objevovat podivná ohnivá světla a požáry. Ještě horší je to, že se to projevuje i v našem běžném světě a lidé se začínají ptát… a také bát. Kate (a vy společně s ní) se vydá znovu do tajemného Domu 1000 dveří. Potká zde staré známé duchy i nové spojence (a nepřátele).

dlan 13
Obrázek ze hry Dlaň Zarathustry – Sběratelská edice

Ve zkratce: co vás ve hře čeká

Jako u všech našich prémiových her se i zde můžete těšit na plný servis: recenze, slevy, akce a třeba i videa za hry, takže dnes jen krátce.

Dlaň Zarathustry je dobrodružná, lehce mysteriózní hra. Těšit se v ní můžete na opravdu rozsáhlý a otevřený svět – podíváte se nejen do nadpřirozeného domu, ale do různých koutů světa, třeba do Tibetu nebo Jeruzaléma. Čeká vás několik desítek lokací a velká dávka hledacích úkolů v klasického provedení.

A protože máme hru nově ve sběratelské edici, můžete se samozřejmě těšit také na bonusovou kapitolu a extra obsah!

dlan 6
Obrázek ze hry Dlaň Zarathustry – Sběratelská edice

Připomeňte si kolekci 10+3

Kolekce 10+3, na které najdete Dlaň Zarathustry exkluzivně ve sběratelské edici je zaměřena na milovníky hledaček. Vybrali jsme na nich 10 různorodých hledaček a umístili je tam všechny ve sběratelských edicích. A když si kolekci pořídíte, přihodíme vám 3 další hledačkové sběratelky zdarma.

Na kolekci jsou vybrány jak hledačky určené pro dospělé a zkušené hráče, tak ty, které se budou líbit dětem. Jako všechny naše kolekce – i tahle je vytvořena pro celou rodinu. Je to první kolekce, kterou jsme vydali elektronicky, takže si ji mohou objednat i ti hráči, kteří nemají k dispozici CD mechaniku! Celá kolekce vám od nás přijde na e-mail!

A ještě jednu výhodu kolekce 10+3 má: kromě hry Dlaň Zarathustry na ní najdete také hledačku Rodinná tajemství, která je ze stejné série. Budete tak mít obě hry pohromadě!

image 40
Hledačková kolekce 10+3

A teď jdeme na ty akce!

V úvodu jsme vám slíbili dvě akce, tak si je pojďme představit.

Hru Dlaň Zarathustry ve sběratelské edici si nyní můžete pořídit za akční cenu 199 Kč. Tahle sleva pár dní vydrží, ale radíme vám neotálet – jde o naši novou prémiovou hledačku a tak je jasné, že nebude za zvýhodněnou cenu pořád.

Jestli vám sleva na 199 Kč nestačí, máme pro vás ještě jednu nabídku: můžete hru získat zdarma. Přihazujeme ji totiž ke všem objednávkám nad 1000 Kč jako dárek!

Tak co? Už se těšíte, až vstoupíte do tajemného světa Domu 1000 dveří?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *