Přeskočit na obsah

Dostali jste Pomstu z hlubin od Ježíška? Napište nám, co na ni říkáte!

Prémiová hledačka Pomsta z hlubin vyšla přímo na Vánoce a spousta hráčů ji tak nejspíš koupila pod stromeček – možná někomu, možná sami sobě. Svátky jsou pryč a nás zajímá jediné: jak se vám naše nejnovější hra hrála?

image 64

Otázka zní jasně: stojí nová prémiová hra za to?

Pomsta z hlubin – sběratelská edice byla poslední hra, kterou jsme vydali v roce 2023. Pořádně jsme se snažili, aby opravdu stála za to, připravili jsme ji jako takovou sváteční hru, kterou si s rodinou užijete třeba o volných dnech na konci roku.

A teď nás zajímá, jestli se naše práce vyplatila!

Ohodnoťte Pomstu z hlubin a napište nám komentář, co se vám na hře líbilo! Přáli byste si další díl z této série? Dejte nám vědět – ať máme dostatek informací o tom, jaké hry od nás chcete!

image 66

Zhodnotit můžete celou sérii

Pomsta z hlubin doplnila první díl s názvem Bez milosti a třetí, který se jmenuje Paralelní Londýn. Celou sérii Zastřený svět jsme také vydali na jedné speciální kolekci. Své komentáře a hodnocení můžete zanechat i u jednotlivých dílů nebo u celé kolekce – každé hodnocení nás potěší a ostatním hráčům pomůže v rozhodování, zda právě tyto hry jsou pro ně tím pravým.

image 65

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *