Přeskočit na obsah

Dlouho očekávaný návrat do Ztracených zemí je tu! Odhalte v prémiové hledačce tajemství Ullova srdce!

Milovali jste ty dlouhé hodiny, kdy jste se mohli toulat po nádherném světě Ztracených zemí a řešit zde záhady a hádanky? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Právě dnes zahajujeme prodej sedmého dílu této skvělé hledačkové série. Jmenuje se Ullovo srdce a už teď vám slíbíme jedno: můžete se těšit na velké věci!

ull novinka

Šest velkolepých dílů a přichází sedmý!

Ztracené země paří k našim nejoblíbenějším hledačkám. Naši hráči si v nich chválí naprosto fantastickou grafiku, promyšlené a napínavé příběhy a samozřejmě i hledací a logické úkoly, které ve hrách čekají na vyřešení.

Série měla zatím šest dílů – a zdá se, jako by byl každý nový lepší a lepší. Proto je jasné, že se naši skalní fanoušci na sedmý díl těšili jako děti na Vánoce. Vynaložili jsme spoustu práce a úsilí, abychom vám sedmičku Ztracených zemí přinesli v co nejlepší kvalitě. A nyní je to tady! Představujeme: Ullovo srdce.

ull 25

Ztracené země 7: Ullovo srdce

Když těžařská společnost narazí na nový zdroj ropy, zdá se, že je to to nejlepší, co se mohlo stát. Jenže když začne těžit, stříká z hadic místo černé ropy cosi rudého… Vědci zjistí, že je to krev bytosti, která má DNA desetkrát složitější než člověk.

ull11

Susan, hlavní hrdinka celé série, velmi rychle pochopí, že tohle zkrátka musí souviset se Ztracenými zeměmi, světem, do kterého se z celé planety Země umí dostat jen ona. Tentokrát však bude mít průvodce – její syn Jimmy dospěl, stal se z něj mladý novinář a chce odpovědi na otázky, které ho celý život trápily. Kam mizí jeho matka? Proč ho nechává samotného? A proč je jí osud jiného světa bližší než vlastní rodina?

ull 17

Těšit se můžete na hledačky (klasické i originální), minihry (zábavné i složité), sběratelské předměty (ty vám dají zabrat!) a samozřejmě i bonusovou kapitolu, která u žádného z dílů Ztracených zemí nesmí chybět!

ull 23
ull8

Na nic nečekejte: Ullovo srdce vás volá

Čeká vás velkolepý příběh, ve kterém se bude zachraňovat celý svět i ten nejbližší vztah. Potkáte v něm staré známé. Ti, kterým jste věřili, možná zradí, a vy se budete muset rozhodovat mezi tím, co byste chtěli, a tím, co je správné.

Vítejte ve svět nádherných scenérií, velkých příběhů a pravého přátelství!

ull 21

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *