Přeskočit na obsah

Děti ticha už možná máte. Ale víte, jak dopadne celý příběh? Dozvíte se to ve speciální víkendové akci!

Děti ticha jsou oblíbená hororová hledačka z naší nabídky. Dnes jsme pro vás připravili speciální akci, ve které ji můžete získat zdarma v novější sběratelské edici. Užijte si bleskovou víkendovou akci!

image 37

Vraťte se do domu, kde se stala tragédie…

Příběh o domácí tragédii, která se po mnoha letech vrací ve snech a vzpomínkách jako přelud. Mladá žena si vzpomíná na dům u jezera, kde zemřel její mladší bratr. Vrací se do něj, aby odhalila skutečnou pravdu – co se tu tenkrát doopravdy stalo?

image 38
image 38

Málo známá sběratelská edice nyní zdarma

Děti ticha máme v nabídce už dlouho a mnozí naši hráči už tuto hru hráli. Hledačka však později dostala nový kabátek – sběratelskou edici i s bonusovou kapitolou, ve které je příběh dokončen a dopovězen. To už mnoho z vás neví!

Chcete se vrátit do tohoto horového hledačkového světa a zjistit, jak to všechno dopadlo? Můžete vstupenku na tento výlet získat zdarma!

image 39

Zdarma k objednávkám nad 499 Kč!

Je nám jasné, že pokud hru už jednou máte, nechce se vám ji kupovat znovu kvůli bonusové kapitole. Proto jsme pro vás připravili speciální akci: vyberte si u nás jiné hry za pětistovku a více a my vám k nim pošleme Děti ticha ve sběratelské edici (tedy i s bonusovou kapitolou) zdarma.

image 40

Akce bude platit jen o víkendu

Tuto akci spouštíme jen na tento víkend. Objednejte si tedy hry za více než 500 Kč dnes nebo zítra a dostanete k nim celou hledačku Děti ticha ve sběratelce zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *