Přeskočit na obsah

Chtělo by to nějakou romantiku… Je tu hledačka Volání lásky!

Máte pocit, že většina moderních hledaček je hodně temná, někdy až strašidelná nebo dokonce hororová? Pak pro vás dnes máme pravý opak – romantickou hledačku Volání lásky. Dostanete zde příběh doslova jako z Romea a Julie!

volani sleva

Láska kočkodlaka a mladé dívky

Ve světě, do kterého se podíváme, jsou národy kočkounů a lidí na smrt znepřátelené. To však nezabrání mladé dívce Evelíně, aby se zamilovala do jednoho z kočkounů. Jejich láska je však vystavena překážkám a Evelína se musí vydat na cestu, aby ji zachránila. Cestou však zjišťuje, že její příběh je jiný, než si vždycky myslela – dozvídá se nové informace o svém otci a nakonec i sama o sobě.

image 17

Volání lásky najdete na kolekci sběratelek

Nově jsme vydali Volání lásky ve sběratelské edici a právě toto nové vydání najdete na kolekci 10+3, na které jsme shromáždili 13 sběratelských hledaček.

Kromě toho ji najdete na kolekci 15 her, ale pozor – tam je jen v základní verzi!

Volání lásky ve sběratelské edici je nyní také naší hrou zdarma – pošleme vám ji jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč.

image 23
Obrázek ze hry Volání lásky

Máte rádi hledačkové příběhy, ale neradi se zdržujete u hledání?

Pak je pro vás Volání lásky to pravé ořechové. Hra totiž vypadá jako klasická hledačka – pohybujete se v mnoha lokacích, hledáte předměty a pak následně používáte pro další posun ve hře. Je tu však jeden detail – hra nemá klasické hledačkové úkoly, kdy by se vám otevřelo nové okno a vy byste hledali podle seznamu věcí. Spíš než o hledačku tedy jde o klasickou adventuru.

Nač se zdržovat s hledáním, když chcete vědět, jak příběh pokračuje dál?

image 22
Volání lásky – sběratelská edice

Získejte Volání lásky jen za 199 Kč!

Poslední sleva skončila a je čas na novou. Tentokrát jsme vybrali právě Volání lásky. Romantická hledačka už dlouho nebyla ve výběru a navíc vám chceme připomenout naši parádní hledačkovou kolekci, na které Volání lásky také najdete. Pokud vás zaujala nově vydaná sběratelská edice, tu najdete na hledačkové kolekci 10+3.

Jestliže o kolekci nemáte zájem, pak si Volání lásky nechte zaslat naší on-line distribucí. Nyní to budete mít jen za 199 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *