Chtělo by to nějakou romantiku… Je tu hledačka Volání lásky!

Fantasy lovestory Volání lásky je graficky kvalitní adventura vhodná pro děti i dospělé.
Najdete ji na hledačkové kolekci. Nyní je navíc v elektronické distribuci jen za 99 Kč.
Dokážete dívce Evelíně a kočkodlakovi, kterého milujete, pomoct k happyendu?

Máte pocit, že většina moderních hledaček je hodně temná, někdy až strašidelná nebo dokonce hororová? Pak pro vás dnes máme pravý opak – romantickou hledačku Volání lásky. Dostanete zde příběh doslova jako z Romea a Julie!

volani lasky uvod

Láska kočkodlaka a mladé dívky

Ve světě, do kterého se podíváme, jsou národy kočkounů a lidí na smrt znepřátelené. To však nezabrání mladé dívce Evelíně, aby se zamilovala do jednoho z kočkounů. Jejich láska je však vystavena překážkám a Evelína se musí vydat na cestu, aby ji zachránila. Cestou však zjišťuje, že její příběh je jiný, než si vždycky myslela – dozvídá se nové informace o svém otci a nakonec i sama o sobě.

image 17

Hra z kolekce 15 her, která je vhodná i pro děti

Hledačková kolekce je hodně stavěná pro dospělé hráče našich hledaček. Ale protože vydáváme hry pro celou rodinu, umístili jsme na ni také několik her, u kterých se budou bavit i děti. Volání lásky je jednou z nich – jde o romantický fantasy příběh, ve kterém si děti vyzkouší svou odvahu a prožijí velký knižní příběh.

image 14

Máte rádi hledačkové příběhy, ale neradi se zdržujete u hledání?

Pak je pro vás Volání lásky to pravé ořechové. Hra totiž vypadá jako klasická hledačka – pohybujete se v mnoha lokacích, hledáte předměty a pak následně používáte pro další posun ve hře. Je tu však jeden detail – hra nemá klasické hledačkové úkoly, kdy by se vám otevřelo nové okno a vy byste hledali podle seznamu věcí. Spíš než o hledačku tedy jde o klasickou adventuru.

Nač se zdržovat s hledáním, když chcete vědět, jak příběh pokračuje dál?

image 16

Získejte Volání lásky jen za 99 Kč!

Poslední sleva skončila a je čas na novou. Tentokrát jsme vybrali právě Volání lásky. Romantická hledačka už dlouho nebyla ve výběru a navíc vám chceme připomenout naši parádní hledačkovou kolekci, na které Volání lásky také najdete.

Jestliže o kolekci nemáte zájem, pak si Volání lásky nechte zaslat naší on-line distribucí. Nyní to budete mít jen za 99 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.