Chtělo by to nějakou romantiku… Je tu hledačka Volání lásky!

0 Comments 7:00
volani lasky sleva

Máte pocit, že většina moderních hledaček je hodně temná, někdy až strašidelná nebo dokonce hororová? Pak pro vás dnes máme pravý opak – romantickou hledačku Volání lásky. Dostanete zde příběh doslova jako z Romea a Julie!

volani sleva

Láska kočkodlaka a mladé dívky

Ve světě, do kterého se podíváme, jsou národy kočkounů a lidí na smrt znepřátelené. To však nezabrání mladé dívce Evelíně, aby se zamilovala do jednoho z kočkounů. Jejich láska je však vystavena překážkám a Evelína se musí vydat na cestu, aby ji zachránila. Cestou však zjišťuje, že její příběh je jiný, než si vždycky myslela – dozvídá se nové informace o svém otci a nakonec i sama o sobě.

image 17

Volání lásky najdete na kolekci sběratelek

Nově jsme vydali Volání lásky ve sběratelské edici a právě toto nové vydání najdete na kolekci 10+3, na které jsme shromáždili 13 sběratelských hledaček.

Kromě toho ji najdete na kolekci 15 her, ale pozor – tam je jen v základní verzi!

Volání lásky ve sběratelské edici je nyní také naší hrou zdarma – pošleme vám ji jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč.

image 23
Obrázek ze hry Volání lásky

Máte rádi hledačkové příběhy, ale neradi se zdržujete u hledání?

Pak je pro vás Volání lásky to pravé ořechové. Hra totiž vypadá jako klasická hledačka – pohybujete se v mnoha lokacích, hledáte předměty a pak následně používáte pro další posun ve hře. Je tu však jeden detail – hra nemá klasické hledačkové úkoly, kdy by se vám otevřelo nové okno a vy byste hledali podle seznamu věcí. Spíš než o hledačku tedy jde o klasickou adventuru.

Nač se zdržovat s hledáním, když chcete vědět, jak příběh pokračuje dál?

image 22
Volání lásky – sběratelská edice

Získejte Volání lásky jen za 199 Kč!

Poslední sleva skončila a je čas na novou. Tentokrát jsme vybrali právě Volání lásky. Romantická hledačka už dlouho nebyla ve výběru a navíc vám chceme připomenout naši parádní hledačkovou kolekci, na které Volání lásky také najdete. Pokud vás zaujala nově vydaná sběratelská edice, tu najdete na hledačkové kolekci 10+3.

Jestliže o kolekci nemáte zájem, pak si Volání lásky nechte zaslat naší on-line distribucí. Nyní to budete mít jen za 199 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT