Přeskočit na obsah

Alenka 2: Kouzelná země ukáže vašim dětem krásný svět hledaček

Je vašim dětem líto, že nemohou hrát naše hledačky s vámi, protože jsou na to ještě příliš malé? Udělejte jim radost s pohádkovou hledačkou Alenka 2: Kouzelná země! Vezměte za ruku kouzelného elfa a vydejte se za dobrodružstvím do magického světa této hry!

Alenkan 2 1

S Alenkou do kouzelného světa

Ty Alenky už to tak asi zkrátka mají, že prostě prožívají dobrodružství v magických světech, které jsou jiným očím ukryté. I naše Alenka se podívá do kouzelného světa skřítků a elfů – má tam však důležitý úkol, musí najít svou dcerku, která se ztratila.

Ve hře vás čekají tisíce předmětů, které je třeba najít, ale například také klasické minihry a logické hádanky. Příběhem vás bude provádět ručně malovaný komiks, na jehož stránkách se dozvíte, kam ve hře postoupit dál.

Vaším průvodcem bude roztomilý elf, který vám pomůže se vším, s čím si nebudete vědět rady. Čeká vás tu skoro 50 herních úrovní a mnoho překvapení, která vás zavedou do netušených koutů kouzelné země.

alenka 4
Obrázek ze hry Alenka 2: Kouzelná země

Hra nejen pro děti

Svou grafikou i příběhem se hra hodí spíše pro dětského hráče, ale věříme, že v krásných a barevných lokacích najdou zalíbení i někteří starší hráči. Nakonec se možná ukáže, že Alenka 2: Kouzelná země si dokázala podmanit celou rodinu a ve světě skřítků jste se ztratili všichni společně!

alenka 5
Obrázek ze hry Alenka 2: Kouzelná země

Alenka 2: Kouzelná země právě teď jen za 99 Kč

Tuto pohádkovou hledačku u nás běžně najdete za 169 Kč, ale právě nyní jsme ji pro vás přichystali v akci za 99 Kč. Jak už to tak bývá, akce je časově omezená, takže si hlídejte čas, ať o ni zbytečně nepřijdete.

image 47
Alenka 2: Kouzelná země

Nezapomeňte na kolekci 43 her

Kolekce 43 her je koncipována pro celou rodinu, a proto obsahuje řadu her vhodných i pro malé hráče. Jestli chcete doma udělat radost, rozhodně po této kolekci sáhněte – své hry si tam vyberete vy, vaše větší děti i ty nejmladší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *