Přeskočit na obsah

Zmutované ovoce útočí! Popadněte zbraň a zlikvidujte ho, než bude pozdě!

Crazy střílečka Šťávomat vás zavede na zahradu, kde se všechno tak nějak vymklo kontrole. Ovoce seskákalo ze stromů a začalo útočit na všechno živé kolem. Soucit stranou, nezbývá než ta monstra odstřelit, než vás zaživa sežerou!

stavomat uvod

Skvělá relaxační hra, vhodná i pro děti

Štávomat je zábavná postřehová hra, ve které je vaším úkolem postřílet všechny oživlé hrušky, houby či další produkty zahrádky dřív, než se dostanou k vám a zničí vás. Překážkou vám bude neúprosný časový limit a tlupy ovoce, které k vám budou svážet autobusy i z okolních zahrad. Tahle hra přichází se spoustou šílených a legračních nápadů, které vás překvapí svou originalitou.

Přestože jde v podstatě o střílečku, je hra vhodná i pro malé děti. Neděje se v ní nic krvavého ani děsivého, naopak Šťávomat je uzpůsobený dětskému hráči a malé odstřelovače bude opravdu bavit.

stavomat 4

3 x plus Šťávomatu

1) Báječná oddechovka. Hra je to opravdu jednoduchá, nemusíte u ní příliš přemýšlet. Zkrátka klikáte, střílíte, házíte granáty a snažíte se zlikvidovat všechno krvelačné ovoce za co nejkratší dobu. Dá se u toho krásně vyčistit hlava a odpočinout si od náročného shonu dní.

stavomat 7

2) Zábavná grafika. Grafika je jednoduchá, aby se v ní hráč dobře orientoval, ale má své osobité kouzlo, díky kterému ji budete snadno rozeznávat mezi jinými. Vytvořit oživlou hladovou hrušku je přece jen úkol, který staví kreslíře před kreativní výzvu.

3) Hra pro celou rodinu. Šťávomat zabaví děti i dospělé, a tak u něj můžete strávit spoustu společného času.

image

Získejte Šťávomat jen za 99 Kč!

Šťávomat nyní můžete v jedné z našich akcí získat jen za 99 Kč. Vydáváme ho v elektronické distribuci, takže aktivační kód ke hře dostanete do pár minut po zaplacení a můžete se rovnou vrhnout do hry.

A až Šťávomat vyzkoušíte, nezapomeňte nám do hodnocení a komentářů dát vědět, jak se vám hra líbila. Hodnocení je užitečné i pro další hráče, ať vědí, co mají od hry očekávat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *