Přeskočit na obsah

Vzpomínáte? Pálka, míček a hodiny hraní!

Klasický arkanoid Atomový míč tu na vás stále ještě čeká jen za 99 Kč. Hra má 100 úrovní, což znamená, že máte jedinečnou šanci získat každý level za méně než korunu! To už stojí za investici!

atom konec

Klasika, na kterou stojí za to zavzpomínat!

Tyhle hry mají pořád něco do sebe. Dostanete pálku, míček a můžete si hrát. Bouráte zdi, snažíte dokončit level v dobrém čase, ve vašem životním zájmu je, aby míček nespadl na zem. A to je všechno a vlastně to stačí. Protože nejjednodušší hry jsou často také ty nejchytlavější. U Atomového míče můžete strávit celé hodiny, aniž byste si všimli, jak ten čas rychle letí.

atom 5 1

Na co se těšit?

  • Sto levelů
  • Futurisická grafika
  • Tři úrovně obtížnosti
  • Spousta bonusů
  • Oddechová zábava
image 34

Omrkněte Žlutou kolekci

Po delší době jde do slevy hra ze Žluté kolekci, takže se sluší ji trochu připomenout. Najdete na ní 35 her různých žánrů a je koncipována pro celou rodinu, ale se zvláštním důrazem na děti. Je to tedy skvělý dárek pro milovníky našich her!

Rychlé shrnutí!

Do dnešní půlnoci můžete Atomový míč získat v elektronické distribuci jen za 99 Kč. Další možností je nechat si ho zaslat na DVD v rámci Žluté kolekce spolu s dalšími 34 hrami – všechny hry na kolekci jsou cenově zvýhodněné.

image 33

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *