Přeskočit na obsah

V tomhle arkanoidu vás čeká 140 levelů!

Mořské dobrodružství je přesně ta hra, která vás vtáhne do svého světa a jen tak nepustí. Prožijte spoustu zábavy a adrenalinových chvil u klasického arkanoidové hry Mořské dobrodružství! Nyní navíc se slevou!

Morske dobrodruzstvi 1

Vraťte se do starých časů!

Tak před patnácti dvaceti lety byly arkanoidy jedněmi z nejoblíbenějších her. Jen si vzpomeňte: celé večery jsme vystřelovali míčky, s napětím sledovali, kolik věcí dokážou srazit a zbourat, a pak se je snažili zachytit zpátky na plošinu, když se vracely dolů!

A právě tyhle skvělé zážitky si můžete připomenout ve velmi vydařené hře Mořské dobrodružství. Navíc jsme na ni přichystali naši klasickou slevu, takže ji teď v nabídce najdete jen za 99 Kč.

more 3
Obrázek ze hry Mořské dobrodružství

Opravdu výborná grafika a velký počet kol

U takového žánru možná nečekáte žádné grafické zázraky – ale to byste se mýlili. Hra Mořské dobrodružství je totiž opravdu krásná. Každý level vypadá trochu jinak, má krásné barvy a přichází se spoustou zajímavých nápadů. Hodně se tu pracuje s motivy moře – s oku lahodící modrou barvou, s pískem, s lasturami, mořskými živočichy a korýši, potopenými loděmi a truhlami s pokladem. Zkrátka vás hra svou grafikou dokonale pohltí.

more 6
Obrázek ze hry Mořské dobrodružství

A pohltí vás na dlouhou dobu, protože tenhle arkanoid má neuvěřitelných 140 levelů. Hra se postupně vyvíjí, takže se rozhodně nebudete nudit – čekají vás tu zajímavé bonusy a prémie, odemykání bonusových úrovní a objevování nových funkcí vylepšení.

Už na ni nečekejte a pusťte se do toho!

image 31
Mořské dobrodružství

Máme speciální slevu i na celou kolekci!

Mořské dobrodružství jsme pro vás přichystali také na oblíbené multižánrové kolekci 25 her. Tu nyní můžete získat o 500 Kč levněji – stačí, když budete znát speciální kód. A my vám ho rádi prozradíme. Stačí si kód odtud zkopírovat při tvorbě objednávky ho vložit do kolonky pro slevové kupóny. Tak, tady je: XCERA897D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *