Přeskočit na obsah

Skvělá oddechovka na léto: Atomový míč

Léto je v plném proudu. Možná se právě vypravujete na dovolenou nebo na nějaký výlet. Jestli ale zvažujete koupit nějakou oddechovou počítačovou hru, která se bude hodit na deštivé dny, máme pro vás pěkný typ: arkanoid Atomový míč.

atom sleva

Občas má člověk chuť něco prostě zničit…

… a přesně pro takové chvíle jsou tu hry typu Atomový míč. Vezmete kouli, vystřelujete ji a ničíte všechno, co vám stojí v cestě. Nic složitého, člověk si u toho krásně vyčistí hlavu a ještě se skvěle baví.

Těšit se můžete ze sympatické sci-fi grafiky, která pracuje s 3D objekty a činí tak ničení ještě mnohem zábavnější a zajímavější!

atom 1 1

K dispozici bude mít 100 levelů a tři různé herní obtížnosti, které můžete kombinovat podle libosti. V každém levelu je navíc připraveno spousta bonusů, které vám hraní ještě zpříjemní (a někdy i trochu zkomplikují, ale bez toho by to stejně nebylo ono!)

Kvalitní klasika

Atomový míč je klasická hra, kterou si možná ti starší z nás pamatují ze svých herních začátků. Pálka, míč a překážka. Nic jiného člověk nepotřebuje, aby se zabavil. Pokud si tedy chcete zavzpomínat na hry, které jste hráli jako malí, pak po Atomovém míči rozhodně sáhněte – nebudete zklamaní, je to klasika všech klasik.

atom 2 1

Pro koho je hra určená?

Atomový míč je skvělá hra pro děti, seniory a pro ty, kdo hledají jednoduchou hru na oddech. Hra je velmi plynulá a s dobrou hratelností. V průběhu levelů se sbírají herní body, které se zapisují do žebříčku, takže ji můžete využít k rodinnému zápolení nebo k soubojům mezi přáteli.

atom 4 1

Chcete Atomový míč za 99 Kč?

Říkáte si, že byste si Atomový míč rádi pořídili a zavzpomínali s ním na staré časy? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Nyní ho můžete získat jen za 99 Kč, a to prostřednictvím elektronické distribuce, což znamená, že jakmile hru zaplatíte, do pár minut můžete začít hrát.

A ještě jedna informace na závěr: hru můžete získat i na Žluté kolekci, kde vás kromě ní čeká dalších 34 velmi podařených her!

image 32

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *