Přeskočit na obsah

Proč mimozemšťané unesli naše mouchy? Protože nemají mozky!

Mimozemské průzkumníky planety Země nejvíc zaujalo to, že tu máme bytosti, které jsou doslova a do písmene pitomé, ale přesto dokáží žít a normálně ve světě fungovat. Všechny je tedy unesli a chtějí je teď zkoumat ve svých mimozemských laboratořích. Dokážete je zachránit s pomocí Robomouchy?

Robomoucha 1

Šílená akční hra

Už z perexu jste možná pochopili, že tohle bude hodně šílená hra. Ale je naprosto božsky šílená!

V Robomouše se snoubí akce se skákačkou a střílečkou, mohli bychom ji přiřadit k postřehovým hrám. Robomoucha se totiž vydává zachraňovat mouchy a u toho bude muset zneškodňovat nejen mimozemšťany, ale i jejich pokročilou techniku.

image

Bude vás tu čekat skákání mezi překážkami, nutnost skočit emzákům na hlavu, ale také je budete moci střílet nebo se před nimi schovávat pod neviditelný plášť. Rozmanité úkoly vás zabaví na dlouhé hodiny a každou chvíli si budete moct užít nový, trochu šílený, nápad.

Hra se navíc odehrává hned na několika planetách, takže se budete posouvat z jednoho herního světa do druhého a budete narážet na stále nové a nové mimozemské nepřátele.

image 1
Obrázek ze hry Robomoucha

Premiéra v elektronické distribuci a sleva na 99 Kč!

Robomouchu nyní můžete najít v naší elektronické distribuci, což znamená, že jakmile si ji objednáte, můžete ji do pár minut mít ve vašem počítači a pustit se do hraní.

Právě nyní je navíc v e-shopu za 99 Kč! Oproti standardní ceně 169 Kč jde o výraznou slevu, o které byste rozhodně měli vědět!

image 2
Robomoucha

Speciální sleva na kolekci 15 her

Kolekce 15 her sdružuje kvalitní hledačky, originální obsluhovačky a pár trochu střelených her, jako je třeba právě Robomoucha. Rozhodli jsme se nabídnout vám slevový kupón, který vám celou kolekci zlevní o 500 Kč. Zkopírujte si ho tady a vložte ho do kolonky pro slevový kupón, až budete kolekci objednávat. Slevový kód zní: RTS897QWE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *