Přeskočit na obsah

Novinky: kultovní arkanoid je zpátky v distribuci a k tomu je tu nová sleva na kolekci!

Arkanoid Kouzelný míč 3 úplně rozbil představy o tom, jak má taková arkanoidová hra vypadat – ukázal nám totiž, že může mít úplně jakýkoli vizuál – klidně může jít i o naprosto crazy záležitost! A právě tato kultovní hra se nyní vrací do distribuce. Chcete znát další novinky? Čtěte dál!

Kouzelny mic 3 1

Nový slevový kód na kolekci 25 her!

Další novinkou, kterou bychom vám chtěli dnes představit je nový slevový kód na kolekci 25 her. Kód zní: 37B08539115B

Když si ho odtud zkopírujete a při objednávce této kolekce ho vložíte do políčka pro slevové kupóny, cena se vám automaticky sníží o celých 500 Kč.

A co vás na této kolekci čeká? Podrobně si to můžete prohlédnout zde. Krátce jenom zmíníme, že na kolekci jsou hledačky, obsluhovačky, spojovačky i další oblíbené hry – jako například dnes již zmíněný arkanoid Kouzelný míč 3.

image 18
Kolekce 25 her

Zpět k arkanoidu Kouzelný míč 3

Jestli jste milovníci klasických her, pak určitě zbožňujete i arkanoidy. A my vám slibujeme, že Kouzelný míč 3 si zamilujete. Hra je zábavná, přináší spoustu nápaditých bonusů a vylepšení (nebo taky zákeřných bonusů, které vám situaci spíš zhorší, to uvidíte sami!) a hlavně velmi nápaditou grafiku. Ve hře se budete pohybovat ve čtyřech herních prostředí – pirátském, čarodějnickém, rytířském a indiánském a grafika se bude neuvěřitelně proměňovat v každém levelu!

Tato kultovní hra dlouho nebyla k mání, nyní ji nově uvádíme v elektronické distribuci a navíc jsme ji přichystali v naší tradiční akci, takže ji můžete mít právě teď jen za 99 Kč.

image 19
Obrázek ze hry Kouzelný míč 3

Takže si to shrňme!

Kouzelný míč 3, kultovní hra se skvělou grafikou, je nově v elektronické distribuci, takže si ho můžete zahrát klidně za pár minut odteď. Jakmile ho zaplatíte, přijdou vám do e-mailu aktivační kódy a rovnou se můžete pustit do hry. Navíc je teď tento arkanoid za výhodných 99 Kč.

Zároveň ho můžete získat také tehdy, když si koupíte oblíbenou kolekci 25 her a při jejím nákupu použijete kód 37B08539115B. Ten vám celou kolekci zlevní o krásných 500 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *