Přeskočit na obsah

Ohodnoťte naši prémiovou hledačku Děti ticha!

deti ticha nazory

Už jste si objednali nově vydanou sběratelskou hledačku Děti ticha nebo ji od nás dokonce dostali jako dárek? Napište nám, jak se vám tahle hra zamlouvá!

deti ticha nazory

Thriller je skvělý žánr pro hledačky

Nestává se to často, ale i mezi hledačkami se dá najít kvalitní detektivní až thrillerový příběh. Děti ticha jsou jednou z takových her. Proto by po ní milovníci temnějších příběhů rozhodně měli sáhnout.

A jestli už ji máte doma, dejte ostatním hráčům vědět, jestli se tahle sběratelka povedla.

image 31
Obrázek ze hry Děti ticha SE

Hodnocení her

Hodnocení her je pro nás i pro ostatní hráče velmi důležitým ukazatelem. My díky tomu víme, jaké hry vás baví a co můžeme do příště vylepšit, aby byly naše hry ještě lepší. Ostatní hráči se podle uživatelských recenzí mohou rozhodovat, do jaké hry zainvestovat.

Proto se nezdráhejte a hru ohodnoťte, případně k ní napište do diskuze, v čem vás zaujala.

image 29
Obrázek ze hry Děti ticha SE

Můžete hodnotit příběh, hratelnost, grafiku nebo třeba úroveň hledaček. Klidně se zaměřte jen na vaši oblíbenou část hry – třeba hlavolamy.

Vzhledem k tomu, že Děti ticha jsou nově vydány ve sběratelské edici, budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám líbila bonusová kapitola. Ta navazuje na hlavní příběh a dovypráví celý děj do konce – takže je pro hru velmi důležitá. Ohodnotit můžete i extra překvapení, která na vás čekají v bonusové sekci.

image 30
Obrázek ze hry Děti ticha SE

Akce na hru zdarma stále trvá

Pořád ještě můžete mít Děti ticha ve sběratelce zdarma. Posíláme je jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč.

Kdybyste akci náhodou nestihli, nesmutněte – za zvýhodněnou cenu můžete tuto hru získat také na hledačkové kolekci 10+3.

image 32
10+3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *