Přeskočit na obsah

Užili jste si horské dobrodružství? Pokud ne, pak máte poslední šanci.

DNES KONEC SLEVY

Kde je prof. Vomáčka? Proč zmizel uznávaný vědec?

Vyhrabejte si co nejdříve cestu do zapadaného hotelu, zatopte v krbu a pusťte se do pátrání po věhlasném vědci Vomáčkovi! Jeho nápady by ráda dostala tajná organizace… Užijte si zábavnou krimi hledačku. Ale pozor. Už jen pár hodin vás potěší hezká sleva této hry! Dnes o půlnoci výhodná cena skončí.

DNES KONEC SLEVY
DNES KONEC SLEVY

 Všemi uznávaný slavný vědec Profesor Vomáčka zmizel za nejasných okolností! A je jen na vás a jeho dceři, abyste ho našli a získali jeho mocný vynález se spárů zla! Ponořte se hluboko do detektivního příběhu a vyřešte mnoho záhadných hlavolamů, zatímco půjdete po stopě zmizelého otce.Venku je velká zima, a tak je nesmíte nechat mrznout. Dostaňte se co nejdříve do zapadaného hotelu, zatopte v krbu a obnovte přívod elektřiny. Nezapomeňte udržovat svoje postavy zdravé a čilé. K doplnění energie stačí navštívit ledničku, nudu naopak zažene diskotéka. Nezapomínejte však na váš hlavní úkol! Profesor je stále nezvěstný!

Prozkoumejte celý hotel, najděte všechny hlavolamy, vědecké přístroje i samotného profesora Vomáčku, který spadl do spárů tajemné organizace. Napínavá detektivní hra vás zaručeně pobaví!

Ve hře na vás čeká:

  • Nádherná grafika,
  • Záchrana zmizelého vědce,
  • Zapeklité hlavolamy,
  • Zvláštní efekty

Další informace, hodnocení a diskuzi naleznete rovnou na stránce hry Horské dobrodružství – Ztraceni v závějích.

Copy of spechate hry do kosiku rovnou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *