Přeskočit na obsah

Už jste hráli Šíleného spasitele? Dnes je ve slevě!

Tahle parádní hledačka, jako by vycházela z noční můry paranoidního konspirátora. Vědec, který měl vyvíjet takřka zázračný lék, náhle zmizí. Detektiv se vydává po stopách zmizelého vědce i farmaceutického spiknutí. Šílený spasitel je hra, která má rozhodně potenciál zaujmout hráče hledaček – o to víc, že ji v těchto dnech nabízíme s parádní slevou.

Sleva hry
Sleva hry

Co nabízí Šílený spasitel?

Hledačka Šílený spasitel má všechno, co má správná hledačka mít. Jen se na to podívejte:

1) Příběh

Vývoj nového léku a zmizení vědce, který na něm pracoval, je klasickým námětem mnoha thrillerů. Hra Šílený spasitel ho dále rozvíjí a hráči se tak můžou těšit na super napínavý děj hry, se kterou stráví několik hodin času.

2) Hledačky

Je to hledačka, takže by bylo dost divné, kdyby v ní nebyly lokace s ukrytými předměty. Hledá se podle seznamu a hráči si mohou užívat pátrání po schovaných věcech plnými doušky.

spasitel 2

3) Hlavolamy

A těch je tu požehnaně! Hned od prvních lokací jsou hráči vystaveni smršti logických i zábavných úkolů, které je posunou v rozluštění případu dál. Každý, kdo si rád láme hlavu, bude v případě Šíleného spasitele rozhodně spokojený!

4) Moderní grafika

Některé starší hledačky působí kvůli své grafice neohrabaným a málo realistickým dojmem. Ale to rozhodně není případ Šíleného spasitele. Ten se může chlubit moderním zpracováním a spoustou pěkných a dobře zpracovaných lokací.

spasitel 5

Šílený spasitel je hra pro milovníky hledaček

Parádní příběh, zajímavá grafika, spousta hledání a velká dávka miniher. Co víc si od moderní hledačky přát? Neváhejte a vrhněte se po hlavě do pátrání po velkých tajemstvích farmaceutického průmyslu. Tahle hra vás vtáhne a už nepustí.

spasitel 4

Sleva! Sleva! Sleva!

V těchto dnech, a to až do 4. března 2022 najdete hledačku Šílený spasitel na našem e-shopu se slevou. Pokud vás tedy zaujala, rozhodně nepromarněte příležitost a objednejte si ji právě teď, dokud je v akci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *