Přeskočit na obsah

Speciální sleva ke Dni dětí! Máme pro vás pět her šitých na míru vašim ratolestem!

Oslavit Den dětí se dá spoustou různých způsobů. My jsme pro vás přichystali hned 5 her, které cílí na dětského hráče – neobsahují násilí ani nevyvolávají strach či negativní emoce, naopak jde o milé hry, jež zároveň hráče rozvíjí a učí ho novým dovednostem. A na dnešní den jsme na tyto hry připravili slevu 200 Kč!

hry pro deti sleva

Podívejte se na naši kolekci 5 her pro děti!

V tomto balíčku her jsme pro vás přichystali pět her, které jsou vhodné i pro malé děti. Jde o hry různých žánrů, mezi kterými si najde každé dítě tu svou oblíbenou.

image 36

Motýlí víla

Krásná hra typu spoj tři vás zavede do říše víl – spojuje se v ní krásná grafika a příjemný příběh. Děti se tu naučí rozlišovat barvy a tvary, logicky myslet a riskovat. Zároveň je hra bude bavit svou nápaditostí a úžasnou grafikou.

image 37

Bambulky

Podobné je to i s Bambulkami. Tyhle roztomilé příšerky se vydávají na cestu, aby zachránily svou zemi. Děti tu budou potřebovat postřeh a dobrou strategii. Je to jedna z našich nejoblíbenějších dětských her.

image 38

Auta snů

Elenka a Alenka jsou hlavní hrdinky této hry – jsou to milovnice rychlých aut a rozhodnout se otevřít vlastní autosalon. Dětem se tak otevírá možnost vyzkoušet si žánr obsluhovačky.

image 39

Dráčkovy dobroty

Obsluhovačku si vaše ratolesti vyzkouší i v Dráčkových dobrotách. Zde si dráček otevře cukrárnu při čarodějnické akademii – a bude to jedno velké a zábavné dobrodružství.

image 40

Byl jednou jeden mikrob

Poslední hra je netradiční spojovačka. Místo, abyste mikroby v této hře spojovali a tím se jich zbavovali, tak se je snažíte rozmnožit, abyste získali ty správné mikroby, které potřebujete. Hra plná krásných figurek vtáhne hráče do děje a jen tak ho nepustí.

image 41

Ideální dárek na Den dětí!

Sháníte pro své potomky dárek na poslední chvíli, nebo jim chcete dopřát herní zábavu? Pak je tenhle balíček ideální. Hned po zaplacení vám přijde na e-mail jeden aktivační kód, kterým spustíte plné verze všech pěti her.

Do které z nich se děti pustí jako první, už je jenom na nich!

Jen dnes sleva 200 Kč – užijte si Den dětí

Balíček dětských her u nás seženete za 549 Kč. Dnes ale chceme udělat dětem radost, a tak jsme na celý balíček připravili slevu 200 Kč. Získáte tak pět her za 349 Kč. Užijte si Den dětí a naplňte ho radostí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *