Přeskočit na obsah

Sleva na spojovačku Začarovaná jeskyně končí za tři, dva, jedna…

V nadpisu jsme trochu přeháněli, sleva končí o půlnoci. Ale je to už jen pár hodin, takže pokud chcete získat Začarovanou jeskyni se slevou 25 %, tak si pospěšte. Jde o povedenou spojovačku a byla by škoda ji nemít ve své herní sbírce.

jeskyne konec

Spojování drahokamů

Začarovaná jeskyně je klasicky udělaná hra typu spoj tři, kde jsou v herním poli rozesety stovky drahých kamenů, které je potřeba pospojovat a odhalit tak dávné tajemství záhadné jeskyně. Milovníci spojovaček si zde přijdou na své – hra má velmi hezké grafické provedení, je tak akorát náročná a herní pole se variabilně proměňují.

Začarovaná jeskyně je také součástí naší nejnovější kolekce, takže ji můžete získat spolu s 25 dalšími hrami za výhodnější ceny.

jeskyne 13 1

Využijte slevový kód a pusťte se do hry!

Slevový kód je JESKYNE. Při objednávce Začarované jeskyně ho stačí zadat do kolonky pro slevový kupón a hned ve shrnutí uvidíte, jak šla cena dolů. Pokud byste se rozhodli získat Začarovanou jeskyni v kolekci, pak myslete na to, že právě v těchto dnech k ní můžete získat i exkluzivní novou hledačku Spojeni smrtí zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *