Přeskočit na obsah

Sleva. Ponořte se do tajemství Posledního snu s mystickou hledačkou.

Už dlouho jsme neměli v akci nějakou méně tradiční hledačku, která zkouší hledat v rámci žánru nové cesty. Proto vám dnes představujeme Poslední sen. Příběh romantické a tragické lásky, ve kterém nic není tak, jak se zdá na začátku. Budete se pohybovat snovou krajinou a odhalovat tajemství, která v nich zanechala zesnulá manželka pro svého milovaného muže. Jde z toho trochu mráz po zádech? O to tady právě jde! Pravá láska totiž sahá až za hrob!

SLEVA 30 PROCENT NA HRY SPIDLA
SLEVA 30 PROCENT NA HRY SPIDLA

Hledačka Poslední sen vypráví příběh tragické lásky. Adéle zemřela při autonehodě, ale její milý se s její smrtí nedokáže vyrovnat. Adéla se mu zjevuje ve snech a zdá se, že se mu snaží něco sdělit…

Příběh, který se odehrává ve fantastických, barevných, ale i pochmurných lokacích, jako vystřižených z našich snů nás zavede hluboko do podvědomí a donutí nás setřít hranici mezi snem a realitou. Sny jsou někdy pravdivější, než si myslíme, a realita může být plná iluzí.

Co od hledačky Poslední sen očekávat?

Je k dispozici ve sběratelské edici, což znamená bohatý extra materiál, ale také bonusovou kapitolu, která si drží kvalitní úroveň hlavní hry.

Originální a propracovaná grafika, která má fantaskní ladění, jež opravdu působí jako krásná/děsivá/podivná změť ze sna. Některé lokace připomínají surrealistické umění.

Hledačky a minihry. Bez nich si hledačky snad ani neumíme představit. A v případě Posledního snu jde o celou sérii náročných hledacích úkolů a originálních hlavolamů.

Promyšlený příběh. Poslední sen si dává záležet na svém ději. Pomalu budeme odhalovat celý příběh tragické lásky a nebude nouze ani o velké dějové zvraty.

České titulky a dabing. Další výhodou téhle hry jsou nadabované scény a kvalitní překlad, který českým hráčům umožní, aby si hledačku plně vychutnali.

Hrané cut scény. Jestli se Poslední sen něčím liší od jiných hledaček, pak tím, že cut scény jsou hrané. Díky tomu získává hra na realističnosti a také na kvalitě. Umožní vám to ponořit se do příběhu ještě hlouběji.

Obaly hry

A nyní akce!

Právě teď můžete hledačku Poslední sen zakoupit v našem e-shopu s 30% slevou! Pokud jste milovníci hledaček nebo znáte někoho, koho tahle parádní hra potěší, rozhodně se nebojte a tuhle akci využijte. Je tu připravená připravená právě pro vás. Stačí kliknout zde, vyřídit objednávku a pak už se jen těšit na příjemné hodiny hraní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *