Přeskočit na obsah

Novinka v nabídce a ještě ve slevě. Přichází zdařilá farmářská hra

Je tu nové hra Farm Frenzy
Je tu nové hra Farm Frenzy

Práce na statku je pořádná dřina. O tom něco vědí na Farmě Frenzy, která je novou hrou přicházející do naší nabídky. Péče o hospodářská zvířata, ať už jsou to slepice, prasata nebo kráva dá pěkně zabrat sama o sobě. Jenže všechny vejce i maso a mléko se musí ještě zpracovat a zároveň je třeba farmu ochránit před útoky medvědů. Vypadá to, že milovníky farmářských her tady čeká velká dávka práce!

farma 1 1

S chutí do toho, půl je hotovo!

Farm Frenzy je klasická farmářská hra, během které se budete starat o chod svého statku, rozšiřovat jej a snažit se vydělat co nejvíce peněz. Pořídit si tu můžete zmiňované slepice, prasata a krávy, pomocníkem na farmě vám budou psi a kočky. Úkol vám budou ztěžovat zpropadení medvědi a také neúprosné časové limity, které jsou nastaveny v každém levelu.

Na základní levely, v nichž se hra věnuje hlavně chovu slepic, začnou postupně navazovat nové úkoly – pečení placek, zpracování masa nebo výroba sýra. V tu chvíli už jde do tuhého a hráč se bude muset pořádně ohánět, aby se o farmu a její chod dokázal postarat.

farma 34

Na co se těšit:

  • desítky levelů
  • povedenou grafiku
  • získávání trofejí
  • další díly hry

Udeřila zima a na nějaké práce na zahrádce můžeme na pár měsíců pomalu zapomenout. Užijme si tedy atmosféru letní práce na statku alespoň ve hře – nad Farmou Frenzy září vždy jasné nebe a zvířatům se na zdejší louce daří jako nikde. Pojďte se s námi na ně podívat, postarejte se o ně a rozjeďte svůj farmářský byznys!

AKTUALITA HRY SPIDLA 168433

Exkluzivně v kolekci 25 her na DVD!

Obsluhovačku Farm Frenzy 2 si můžete pořídit exkluzivně v DVD kolekci. Díky ní získáte 12 parádních hledaček, včetně dvou celých sérií Lovci Snárka a Poklady ostrova záhad. Budete si moct zahrát 10 rozmanitých obsluhovaček, včetně tolik oblíbeného farmaření. Anebo když na to přijde, klidně si procvičíte svůj mozek a postřeh u dohromady 3 logických, akčních nebo spojovacích her.

Tahle kolekce se umí trefit do noty všem. Bez rozdílu zájmů, pohlaví nebo věku. Složili jsme ji totiž přesně tak, abyste se u ni bavili s celou rodinou, navíc za výhodnou cenu. Každá hra vás vyjde jenom na pár kaček.

Nově v nabídce a ještě ve slevě!

U příležitosti zahájení prodeje této hry skrze elektornickou distribuci dáváme k dispozici slevový kód FF2, se kterým dostanete na Farm Frenzy 2 až do neděle 13.2.2022 slevu 20 procent. Nově v nabídce a ještě ve slevě? To je něco!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *