Přeskočit na obsah

Nová generace je tu: připravte se na Farm Frenzy 3

Pamatujete si na Farm Frenzy 2? Svého času se jednalo o takřka revoluční farmářské hry, které do svého světa vtáhly snad každého hráč počítačových her. Tvůrci nyní přicházejí s novými farmami a hráčům nabízejí originální zážitky na různých farmách po celém světě. Farm Frenzy 3 je taková ochutnávka: během hraní si můžete vyzkoušet farmařit v několika různých prostředích a s celou řadu domácích zvířat.

trojka sleva

Farm Frenzy 3 je unikátní v tom, že v sobě skloubila pět různých farem, mezi kterými hráč v průběhu hry prochází. Díky tomu se ocitne v naprosto odlišných prostředích: jak na sluncem prozářených afrických pláních, tak v arktických zemích plných ledu. Hra tak nebude ani na chvíli nuda, protože každá nová farma sebou přináší nová zvířata i nové výrobky, které se z jejich produktů vyrábí.

Na co se máte ve Farm Frenzy 3 těšit?

1) Příběh: na rozdíl od starších dílů se Farm Frenzy 3 pyšní příběhem. Ten nás zavede do života mladé farmářky Scarlett, která se rozhodne kandidovat do čela světové organizace sdružující všechny farmáře světa. Aby získala jejich hlas, musí cestovat po všech kontinentech a pomáhat všem farmářům, kteří to zrovna potřebují.

2) Vylepšená grafika: Farm Frenzy 3 je novější a s tím se logicky pojí lepší a modernějších grafika. Můžete se tak těšit na krásnou mapu, hezky vykreslená zvířata i nové továrny.

trojka 2 1

3) Zábavné farmaření v pěti částech světa: Farm Frenzy 3 má oproti ostatním dílům obrovskou výhodu v tom, že se přesouvá z jednoho grafického prostředí do druhého. V každé části najdeme okolo dvaceti levelů, a tak ve chvíli, kdy už všechna zvířata i farmy bezpečně známe, přesuneme se na další farmu a začneme poznávat nové taje farmaření.

trojka 1

Farm Frenzy 3 najdete i v nové kolekci!

Tuhle novou farmářskou obsluhovačku najdete také na naší nejnovější kolekci. Společnost jí tam dělá dalších 24 her a některé z nich jsou její sourozenci ze stáje Farm Frenzy. Kromě toho tam ale najdete celou řadu hledaček, a dokonce i pár nedostupných her. Jestli zvažujete koupit víc Farm Frenzy najednou, pak je tah kolekce o 25 hrách rozhodně nejlepší možnou volbou.

Pokud budete Farm Frenzy 3 kupovat samostatně, pak pro vás je možná důležitá informace, že nyní je hra nově dostupná i v elektronické distribuci.

5572

Chcete vědět, zda si Farm Frenzy 3 pořídit?

Rozhodně vám to doporučujeme. Hned za Farm Frenzy 3 bude totiž následovat několik tématických farmářských her: třeba Doba ledová, Antický Řím nebo Vikingové. Pokud se nemůžete rozhodnout, do které z nich se pustit, vyzkoušejte Farm Frenzy 3 – ta vám možná poradí, ve kterém prostředí se cítíte nejlépe.

Farm Frenzy 3 nyní ve slevě!

Použijte kód FF-DO-TRETICE a získejte v těchto dnech Farm Frenzy 3, unikátní farmářskou obsluhovačku, kde můžete vyzkoušet 5 farem najednou, se slevou 20 %. Akce není nekonečná, takže spěchejte, zmizí 3. dubna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *