Přeskočit na obsah

Hříchy otců ve sběratelce teď máme zdarma!

Hříchy otců – temnou hledačkovou lovestory jsme nově vydali ve sběratelské edici – a rozhodli jsme se, že tohle nové vydání pošleme do oblíbené akce: hra zdarma k objednávkám nad 1000 Kč! Pojďme si hru představit!

hrichy zdarma

Romantická, ale temná

Záporákem jsou tu Ti bez tváře. Kdo to je? Nevíme jistě, víme jenom to, že mají opravdu velkou moc.

A právě tihle strašidelní lidé unesou milou hlavního hrdiny. Jindřich se tedy pouští do pronásledování nepřátel a udělá všechno proto, aby svou milovanou našel. A vy mu budete stát po boku.

image 20

Hledačka ve sběratelce

Hru jsme nově vydali ve sběratelské edici – je tedy obohacená o bonusovou kapitolu, ve které se vrátíte do minulosti a zjistíte, co předcházelo hlavnímu příběhu. A čekají tu na vás i další bonusy.

Hra samotná je plná zajímavých hledacích her i miniher a dočkáte se tu velmi povedených lokací, které vás vtáhnou do příběhu.

image 21

Kolekce 10+3 a ještě jedna

Hru jsme pro vás přichystali ve sběratelské edici na kolekci hledačkových sběratelek 10+3. Najdete tam 10 prémiových hledaček a tři vám k nim pošleme jako dárek.

Hru jsme vydali také na hledačkové kolekci 15 her – ale pozor – tam je jenom v klasickém vydání, tedy bez bonusové kapitoly a dalších bonusů.

image 22

Hru můžete mít také za 199 Kč

Hříchy otců ve sběratelské edici jsme nově pustili do elektronické distribuce – a právě zde jí můžete mít nyní ve speciální slevě za 199 Kč. Tato akce však potrvá jen pár dnů, tak si pospěšte, ať ji stihněte!

A nezapomeňte – hru můžete mít úplně zdarma! Když si u nás objednáte hry za více než korun, dostanete ji od nás jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *