Přeskočit na obsah

Den dětí se Špidlou! Pořiďte dětem hry v češtině na celý rok!

I u nás slavíme Den dětí a každý rok se na něj moc těšíme. Letos jsme pro vás připravili jednu skvělou kolekci a hlavně úžasnou slevovou akci.

image

Hry v češtině a bez násilí

Pokud máte problém sehnat pro své ratolesti hry, které by nebyly plné násilí, jste tu na správném místě. Připravili jsme pro vás kolekci her pro malé hráče – hry na ní jsou uzpůsobené jejich věku i schopnostem (to ale neznamená, že si je neužijí i starší hráči!), jsou přeložené do češtiny, neobsahují žádné násilí či erotické scény a navíc mají i vzdělávací nebo schopnosti rozvíjející potenciál.

Kolekci 5 her určených malým hráčům si můžete prohlédnout zde – každá hra je na stránce pečlivě popsaná.

image 1

Další naše hry?

Mnoho našich her se hodí pro hráče všech věkových kategorií. Pro děti bychom určitě doporučovali také všechny hry ze série Farm Frenzy nebo 12 úkolů pro Herkula. Mezi našimi malými hráči je pak oblíbená třeba hra Upíři proti zombíkům a legendární se stala skákačka Turtix.

image 2

Chcete-li svým dětem darovat k jejich svátku hledačku, mohla by je potěšit třeba pohádková Legenda o Sněžném království.

Hry určené pro nejmenší si můžete prohlédnout zde.

image 3

Sleva 30 procent!

Slíbili jsme vám slevovou akci a teď přišel její čas. Jen dnes u nás můžete využít slevový kupón DENDETI. U každé objednávky nad 1200 Kč vám tento kupón přinese slevu 30 procent. A nemusí se to týkat jen her pro děti – vyberte si u nás jakékoli hry se vám líbí. Díky tomuto slevovému kupónu je získáte o třetinu levněji než obvykle.

Protože: kdo si hraje, nezlobí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *