Přeskočit na obsah

Chcete mít sběratelku Nové Atlantidy za 199 Kč? Poslední šance

Dnes končí akce na sběratelkou edici naší prémiové hledačky Nová Atlantida. Pokud si ji chcete koupit samostatně, máte poslední šanci dostat ji za výhodnější cenu.

nova konec

Dějově rozmanitá hra

V Nové Atlantidě se podíváte jak do antických rozvalin podmořské Atlantidy, tak do moderního hi-tech prostředí vesmírné výzkumné stanice.

Co spojuje tyto dvě lokality? Můžete najít ve vesmíru odpovědi na otázky, co se stalo v bájné Atlantidě?

image 59
Obrázek ze hry Nová Atlantida

Hru nabízíme také zdarma

Nová Atlantida ve sběratelské edici se stala naší novou hrou zdarma. Ke každé objednávce nad 1000 Kč vám ji pošleme jako dárek. Nemusíte pro tu udělat nic dalšího, obdržíte ji spolu se svou objednávkou. Kolekci navíc můžete nyní získat i v elektronické verzi.

image 60
Nová Atlantida – sběratelská edice

Nová Atlantida hned na dvou kolekcích

Tahle sci-fi hledačka u nás vyšla hned na dvou kolekcích. Najde ji na kolekci 15 her – v běžném vydání. Pokud máte zájem o sběratelku, tu jsme vydali na hledačkové kolekci 10+3, kde na vás čeká 13 hledaček ve sběratelských edicích a zbrusu nových vydáních.

image 61
Kolekce 10+3

Samostatně je Nová Atlantida ještě dnes za 199 Kč.

Máte-li zájem o Novou Atlantidu ve sběratelské edici samostatně, můžete ji do dnešní půlnoci získat za zvýhodněnou cenu 199 Kč. Hned poté se cena vrátí na 269 Kč – byla by škoda nechat akci propadnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *