Přeskočit na obsah

Poznejte další ze Zastřených měst! Přichází příběh z paralelního New Yorku!

Zastřené město se velice rychle stalo jednou z našich nejoblíbenějších herních sérií a často se ptáte na nové díly. Dnes pro vás máme dobrou zprávu: je tu čtyřka! Jmenuje se Křída osudu a konečně vám ukáže i jiné paralelní město než Londýn!

image 9

Změna ovzduší

Tři díly série Zastřené město se dosud odehrávaly v Londýně, tudíž jste si mohli myslet, že žádná jiná paralelní města neexistují. Ale kdeže! Samozřejmě že jsou.

Skryti lidskému zraku se po New Yorku prohánějí třeba obři nebo čtyřrucí čarodějové. Stačí mít správný artefakt, díky němuž je můžete spatřit, nebo vycvičené oko detektiva, který už se s tímto světem někdy setkal. Vy máte obojí – a tak se můžete postit za dobrodružstvím.

SC4 009

Křída osudu

Obyvatelé paralelního světa – čtyři magické národy – spolu žijí v míru a jejich světu se daří. Bohužel neumí příliš vyšetřovat zločiny a poradit si s kriminalitou. Když vezmete v potaz, že zloději a vrazi mohou být nadaní kouzelnou mocí a spáchat tak obrovské škody, je to celkem problém.

V New Yorku nyní probíhá výstava mocných magických artefaktů. Jedním z nich je i legendární křída osudu – předmět, který může měnit proudění času. Tušíte správně! Křída osudu se ztratí a je na vás, jestli ji dokážete přinést zpátky a zabránit děsivým následkům.

SC4 006

Sběratelská edice

Hru jsme samozřejmě vydali i ve sběratelce. U takhle exkluzivních her snad ani nemůžeme jinak. Díky tomu vás čeká ještě bonusová kapitola, která vás opět zavede do zastřeného města a ukáže vám další jeho zákoutí a tajemství. Kromě toho je tu bonusová sekce až po okraj naplněná dalšími extras. Tahle sběratelka by rozhodně neměla chybět ve vaší sbírce!

image 10

Zdarma? Jistě!

Znáte nás – jistě víte, že když vydáme novou hru, chceme ji dostat k co nejvíce hráčům. I proto vyhlašujeme pravidelnou akci, díky které můžete mít naše nejnovější hry a prémiovky zdarma. K objednávce převyšující tisíc korun vám tedy nyní pošleme Křídu osudu zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *