Vyzkoušejte netradiční farmářskou hru Pán počasí. Nyní za necelou stovku!

Pán počasí je zábavná farmářské série, ve které se naučíte ovládat počasí. Jen pokud dokážete správně skloubit čas deště, záři slunce a směr foukání větru, dozraje úroda na vašich polích a vy budete mít dobrou sklizeň.

Takhle zábavnou hru už jsme vám dlouho nepředstavovali. Jmenuje se Pán počasí a ukáže vám, jaké to je řídit počasí tak, aby úroda včas dozrála, měla vždycky dostatek vláhy a zároveň nezplesnivěla na polích. A brzy zjistíte, že to může být docela věda skloubit všechny přírodní procesy tak, aby všechny plodiny dostaly to, co potřebují.

pan uvod

Víno, kukuřice, pomeranče…

V tomhle světě se totiž na jednom místě, dokonce políčko vedle políčka, pěstují opravdu rozmanité druhy plodin. Tak třeba kukuřice, víno a pomeranče – je jasné, že dopřát každé této rostlině všechno, bez čeho se neobejde, dá docela práci.

Budete muset spojovat volně plující mraky a vytvářet z nich dešťové, abyste zařídili vláhu; přenášet slunce nad pole, které ho zrovna potřebuje; jinde vám zase nezbyde nic jiného, než ostré paprsky zmírnit lehkým mrakem a občas bude potřeba i teplý jižní vítr, aby pomeranče dozrály, nebo bouřka.

pan 9

Dvě šance, jak získat Pána počasí

1) Samostatně v elektronické distribuci. Tam máte nyní výhodu, že hra šla do naší pravidelné akce, a tak si ji můžete pořídit jen za 99 Kč a budete ji hrát pár minut po zaplacení.

pan 8

2) Na kolekci 15 her. Najdete na ní opravdu rozmanité spektrum her od hledaček, přes spojovačky a logické hry až po řadu obsluhovaček, mezi něž patří právě i Pán počasí. Velkou výhodou je, že hry jsou na kolekci za zvýhodněnou cenu, takže vás vyjdou laciněji, než kdybyste je kupovali samostatně mimo akci

image 3

Plusy Pána počasí

  • Originální nápad a koncept
  • Hra vhodná pro celou rodinu
  • Povedená grafika
  • Čtyřicet levelů
  • Příjemná hudba
image 4
image 4

Ukažte, zda umíte vládnout počasí!

Řídit počasí není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Bude to vyžadovat rychlost, postřeh, dobré plánování i logické uvažování. My ale věříme, že právě tyto vlastnosti vám nechybí. Tak už na nic nečekejte – Pán počasí vás volá do služby!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.