Vyzkoušejte netradiční farmářskou hru Pán počasí. Nyní za necelou stovku!

Takhle zábavnou hru už jsme vám dlouho nepředstavovali. Jmenuje se Pán počasí a ukáže vám, jaké to je řídit počasí tak, aby úroda včas dozrála, měla vždycky dostatek vláhy a zároveň nezplesnivěla na polích. A brzy zjistíte, že to může být docela věda skloubit všechny přírodní procesy tak, aby všechny plodiny dostaly to, co potřebují.

pan uvod

Víno, kukuřice, pomeranče…

V tomhle světě se totiž na jednom místě, dokonce políčko vedle políčka, pěstují opravdu rozmanité druhy plodin. Tak třeba kukuřice, víno a pomeranče – je jasné, že dopřát každé této rostlině všechno, bez čeho se neobejde, dá docela práci.

Budete muset spojovat volně plující mraky a vytvářet z nich dešťové, abyste zařídili vláhu; přenášet slunce nad pole, které ho zrovna potřebuje; jinde vám zase nezbyde nic jiného, než ostré paprsky zmírnit lehkým mrakem a občas bude potřeba i teplý jižní vítr, aby pomeranče dozrály, nebo bouřka.

pan 9

Dvě šance, jak získat Pána počasí

1) Samostatně v elektronické distribuci. Tam máte nyní výhodu, že hra šla do naší pravidelné akce, a tak si ji můžete pořídit jen za 99 Kč a budete ji hrát pár minut po zaplacení.

pan 8

2) Na kolekci 15 her. Najdete na ní opravdu rozmanité spektrum her od hledaček, přes spojovačky a logické hry až po řadu obsluhovaček, mezi něž patří právě i Pán počasí. Velkou výhodou je, že hry jsou na kolekci za zvýhodněnou cenu, takže vás vyjdou laciněji, než kdybyste je kupovali samostatně mimo akci

image 3

Plusy Pána počasí

  • Originální nápad a koncept
  • Hra vhodná pro celou rodinu
  • Povedená grafika
  • Čtyřicet levelů
  • Příjemná hudba
image 4
image 4

Ukažte, zda umíte vládnout počasí!

Řídit počasí není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Bude to vyžadovat rychlost, postřeh, dobré plánování i logické uvažování. My ale věříme, že právě tyto vlastnosti vám nechybí. Tak už na nic nečekejte – Pán počasí vás volá do služby!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *