Těšte se na Nové obzory! Přichází nejnovější Farm Frenzy!

I Farm Frenzy potřebuje Nové obzory! Tentokrát budete hospodařit na exotickém ostrově a budou vám u toho asistovat místní zvířátka, která by si ráda založila vlastní farmu. Zaujalo vás to? Pojďme si o hře říct víc!

image 66

Nové obzory jsou farmářskou hrou páté generace

Farm Frenzy se neustále vyvíjí a nyní přináší hry již páté generace. Mezi nimi najdete i hru Nové obzory.

Farmářka Scarlett se v ní vydává na dovolenou. Místo aby si užívala na pláži, však ztroskotá na ostrově, kde žijí zvířátka, která si chtějí založit vlastní farmu. Bohužel nemají potřebné know-how. Scarlett se vykašle na leháro na pláži, vyhrne si rukávy a pustí se do práce.

noveobzory 1

Co vás ve hře čeká?

Oproti předchozím dílům Farm Frenzy tu uvidíte modernější a vylepšenou grafiku. Čeká vás tu mnoho hodin skvělé farmářské zábavy, úkoly jsou podobné jako v předchozích hrách, takže se tu příjemně vyvažuje nové s tradičním.

Potěší vás možnost zakoupit si některá vylepšení, ale také třeba příběh, který se prolíná celou hrou.

image 67

Postarejte se o slepice, prasátka i papoušky a bojujte proti zákeřným fretkám, které se vám snaží ukrást úrodu, i proti suchu a nedostatku krmení. S každým levelem budete stavět nové továrničky a vyrábět nové zboží. Jestli svou misi splníte na jedničku, získají ostrovní zvířata svoji vlastní úspěšnou farmu, až budete odjíždět.

Hra je přeložená do češtiny a mohou ji hrát hráči všech věkových kategorií.

noveobzory 4

Spousta akcí, které vám chceme představit!

1) Nové obzory najdete právě teď v naší nabídce jen za 99 Kč. Hra je v elektronické distribuci, takže ji můžete hrát jen pár minut poté, co ji zaplatíte

2) Hru najdete za pár korun na kolekci 43 her. Vedle ní jsou tam i další díly ze série Farm Frenzy a desítky dalších obsluhovaček, hledaček a další herních žánrů

3) Celá kolekce Farm Frenzy – 13 dílů nejpopulárnější farmářské hry na jedné kolekci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *