Nové obzory ve Farm Frenzy jsou novými obzory ve farmářských oblushovačkách

Nové obzory – občas je potřebujeme všichni. A potřebuje je i farmářka Scarlett, která se vydává na dovolenou na jeden z exotických ostrovů. Místo válení na pláži ji však zase čeká farmaření. Tahle holka se zkrátka práci v holínkách a se zvířaty rozhodně nevyhne.

image 68

Další dobrodružství farmářky Scarlett

Scarlett zažívá už několik dílů Farm Frenzy po sobě jedno dobrodružství za druhým. Chce si od tvrdé práce na statku odpočinout, a tak se vydá na dovolenou.

Jenže ani tady ji nečeká klid. Po cestě totiž ztroskotá a vyplaví se na ostrově, který kdysi obývali piráti. Nemusí se však ničeho bát, teď už tu žijí jen zvířata. Nejsou to ledajaká zvířata, ale mluvící, která si chtějí založit svou vlastní farmu.

Scarlett ví jak na to, a tak dovolenou odloží, a pustí se do práce. Nemá to jednoduché, tahle holka!

noveobzory 4

Postarejte se o prasata i papoušky

Jestli milujete klasickou Farm Frenzy, pak vás jistě potěší, že i tady se setkáte se slepicemi a prasátky a budete je chovat na vejce a maso. Nicméně potom vás možná překvapí, že další zvířátko, které budete chovat, je papoušek.

Přece jen jste na exotickém ostrově, tak to podle toho musí vypadat. I nepřátelé tu vypadají jinak, než jste zvyklí – pryč s nudnými medvědy, nyní na vás útočí armády fretek. Dokážete je pochytat všechny do klecí?

noveobzory 3

Nové obzory farmářských her

Všechny hry z páté generace Farm Frenzy mají některé věci společné: především je to vylepšená grafika. 3D grafika působí modernějším a živějším dojmem a celou hrou prostupuje vyšší důraz na grafické detaily.

Prostředí, ve kterém hrajete, se stává mnohem zajímavějším a dynamičtějším. Okolí vaší farmy vypadá skutečně jako nějaké místo na exotickém ostrově. Moderněji jsou ztvárněná i zvířata nebo továrničky, ve kterých zpracováváte jejich produkty.

Potěšila nás i zajímavě zpracovaná mapa, po které je radost se posunovat a plnit další levely!

noveobzory 1 1

Klasika říznut modernou

Farm Frenzy zůstává věrná svým kořenům. Chováte tu slepice, sbíráte jejich vejce a z vaječné moučky pečete placky a dezerty. Pokračujete s dalšími zvířaty, dokud nevybudujete opravdu bohatou farmu, která produkuje hned několik druhů zboží s vysokou přidanou hodnotou.

Zároveň se však hra neustále vyvíjí a hledá nové způsoby zábavy. Vidět je to především na grafice.

Najdete tu ale třeba novou možnost kupovat si vylepšení nebo třeba drobné detaily, jako je legrační načítání mezi jednotlivými levely – nečekáte proto, že by se hra dlouho načítala, ale proto, že musíte pohladit koťata a spočítat kuřata… nu a nebo ukrývat rum.

noveobzory 2

Příběh v každém levelu!

Oproti starším dílům hry mají také Nové obzory mnohem rozsáhlejší příběh. Základní kostra je jednoduchá: vypráví příběh ztroskotané Scarlett, která se pokouší pomoci místním zvířátkům rozhýbat jejich farmu. Krátký příběh se však objevuje před každým levelem. Zprostředkovávají ho mluvící zvířata, která jsou hlavními postavami děje (hned po Scarlett samozřejmě).

Charaktery zvířat mají nápad a jsou vymyšleny velmi invenčně. Je tu papoušek pirát, i věčně vystrašená prasnice nebo ukřičená slepice. Zvířátka mají nejen hezké grafické ztvárnění, ale také vlastní osobnosti, které se projevují s tím, jak hra pokračuje.

Příběh a jeho neustálé objevování se v průběhu hry, je rozhodně věc, kterou vidíme ve Farm Frenzi velmi rádi!

noveobzory 5

Není na co čekat, pusťte se do hraní!

Farm Frenzy 5: Nové obzory nabízí především klasickou hru v novém kabátku. Zdobí ji povedená (i když hodně stylizovaná) 3D grafika, příběh prolínající se dějem i spoustu hodin dobře hratelné počítačové zábavy.

Jednotlivé levely trvají jen pár minut, takže záleží na vás, zda u hry strávíte jen deset minut u poobědové kávy, nebo si k ní sednete na celý večer. Všechno funguje na jedno kliknutí, hratelnost je skvěle vyladěná.

Do Nových obzorů se mohou pustit dospělí hráči i děti, jde o jednu z her, které jsou vhodní pro celou rodinu. Za jedny peníze tak můžete udělat radost hned několika (nebo všem!) členům domácnosti! Hra samozřejmě nabízí možnost, aby ji hrálo více hráčů přihlášených pod různými přezdívkami, můžete tak doma mezi sebou třeba i soutěžit!

noveobzory 6

Vylepšení a trofeje

Bez vylepšení se v téhle hře neobejdete. Za peníze vydělané v jednotlivých kolech totiž budete nakupovat třeba nové technologie do továrniček nebo je budete rozšiřovat, aby zvládli masivější výrobu. Existují tu však i speciální vylepšení, která vám usnadní průchod levelem.

Kromě trofejí za čas v jednotlivých levelech budete sbírat i další trofeje, na než narazíte v průběhu hry – záleží jen na vás, jestli jste skutečný farmářský expert!

image 69

Nové obzory za 99 Kč!

Nové obzory u nás nyní najdete jen za 99 Kč, akce je však časově omezená – jak dlouho výhodná cena zůstane, se dozvíte podle odpočtu na stránce hry. Samozřejmě jsou také součástí kolekce Farm Frenzy, na které je hned 13 dílů z této nejoblíbenější farmářské série!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *