Přeskočit na obsah

Dlouho nedostupná farmářská hra je zpátky na pultech!

Moje farma – tento jednoduchý název nese jedna z kultovních farmářských her. Moje farma patří v tomto žánru k absolutním klasikám, ale dlouho jste ji v nabídce nemohli vidět. Nyní se vrací a ještě ke všem za zvýhodněnou cenu.

Moje farma 1

Z jedné zahrádky můžete vybudovat velkostatek!

Práce na farmě je jednou z nejtradičnějších vůbec. Mnohé lidi láká pracovat s plodinami a se zvířaty, zároveň se ale bojí tvrdé dřiny. V počítačových hrách zůstává jen to pozitivní, a to negativní naopak mizí – u hraní Mojí farmy si totiž dokonale odpočinete.

Čeká vás tu hned několik plodin, které budete moci pěstovat, a také zvířátka, o něž je třeba se starat.

Když se budete o všechno dobře pečovat, bude vaše farma vzkvétat a brzo se rozroste a přinese vám velký zisk.

mojefarma 2
Obrázek ze hry Moje farma

Kultovní hra zpátky v nabídce

Moje farma patřila k velmi oblíbeným hrám, ale pak zmizela z trhu. My ji nyní vracíme na pulty a můžete si ji pořídit v naší elektronické distribuci. To znamená, že jakmile hru zaplatíte, přijde vám aktivační kód za pár minut do e-mailu a můžete se hned pustit do hraní.

Na stránce hry si také můžete prohlédnout video ze hry nebo se i o ní přečíst nějaké další zajímavosti.

Tak co? Pustíte se hned do práce?

image 26

Omrkněte kolekci 25 her

Kolekce 25 her je dlouhodobě oblíbená možná proto, že kombinuje různé herní žánry, ale také přináší jak hry úplně nové, tak ty starší, které byly na trhu třeba již nedostupné. Díky ní si můžete zopakovat hry, které jste třeba již hráli dříve, ale zároveň vyzkoušet i novinky. Neváhejte ji do hloubky prozkoumat, jistě vám přinese mnoho zábavy!

image 27
Kolekce 25 her

Pár dní za 99 Kč!

Moji farmu, oblíbenou klasickou farmářskou obsluhovačku, najdete nyní v naší elektronické distribuci za zvýhodněnou cenu 99 Kč. Připočtěte k tomu dodání zdarma a zjistíte, že jde o opravdu parádní koupi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *