Přeskočit na obsah

Více než čtyřicet lokací v tajemném Tibetu!

Máte rádi hledačky, které vás plně pohltí svou atmosférou a po jejichž lokací se můžete toulat téměř donekonečna? Pak pro vás máte jeden tip! Vyzkoušejte hledačku Ztracená v Tibetu! Čekají tu na vás více než čtyři desítky tajemných i čarokrásných lokací. A možná – možná! – se podíváte i do bájné země Šangri-La!

ztracena uvod

Vzhůru za dobrodružstvím

Když se vám někdo hodně blízký ztratí při pátrání po legendární zemi ukryté v tibetských horách, asi se nebudete rozhodovat příliš dlouho. Zkrátka si seženete potřebné vybavení, hodíte krosnu na záda a vydáte se po jeho stopách. Snad se vám ho podaří zachránit!

image 52

Takhle jednoduše napsaný vypadá děj téhle hledačky možná trochu neoriginálně, snad i nudně. Ale představte si, že tohle všechno se odehrává ve zlatem přetékajících buddhistických chrámech, na vrcholcích hor i v úzkých a nebezpečných tibetských uličkách. Do uší vám hraje atmosférická hudba a vše podtrhují kvalitně provedené zvukové efekty.

Najednou to začíná vypadat jako skvělé dobrodružství!

image 53

Pro koho je hra určena?

Především pro opravdové milovníky hledaček – lokací s hledacími úkoly je tu totiž jako máku. Ztracené předměty tak budete hledat takřka na každém kroku. Jedná se o hledačky klasického střihu, které jsou ovšem ozvláštněny tím, že se některé předměty doslova mění před očima.

Obecně je Ztracená v Tibetu ideální hrou pro celou rodinu. Spoustu zábavy si s ní užijí děti i dospělí!

image 54

3x plus hry Ztrácená v Tibetu

  • Více než čtyřicet lokací
  • Desítky hledaček
  • Bonusová kapitola

S námi se dostanete do Tibetu jen za 169 Kč

Díky skvěle zpracovaným lokacím budete mít pocit, že jste opravdu na pár hodin ocitli v samotném Tibetu. A díky naší slevě si tenhle zážitek nyní můžete dopřát jen za 169 Kč. Vypadá to na nejdobrodružnější výlet ve vašem životě, tak už neváhejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *