Přeskočit na obsah

Poslední šance získat prémiovou hru Spojeni smrtí zdarma!

Zakleté císařství 5: Spojeni smrtí je jedna z našich nových her a řadí se mezi skutečně exkluzivní hledačky. Naši hráči ji mohou získat zdarma jako dárek k nákupu kterékoli kolekce nebo hrám v hodnotě nad 1000 Kč. Tato možnost však bude otevřená už jen dva dny. Využijte ji a získejte novou prémiovou hru zdarma.

smrt konec

Prémiová fantasy hledačka

Spojeni smrtí je vynikající fantasy hledačka, která patří k nejmodernějším hrám v tomto žánru. Zavede své hráče do propracovaného fantasy světa, který je obýván lidmi a elfy. Zdejší alchymisté musí vyvinout lék na neznámou nemoc, která kosí místní obyvatele – a vy budete tím, kdo jim v tom pomůže.

Spojeni smrtí získáte ve zmíněné akci ve sběratelské edici, která má opravdu bohatou bonusovou sekci, jejíž součástí je samozřejmě kvalitní bonusový příběh. Po dohrání hlavní hry vás tak bude čekat ještě jedna!

smrt 10

Jak získat prémiovou hledačku Spojeni smrtí zdarma?

Jednoduše: udělejte nákup nad 1000 Kč anebo si vyberte některou z našich kolekcí her na DVD.

Vzhledem k tomu, že Spojeni smrtí je pátý díl ze série Zakleté císařství, nabízí se možnost zakoupit jednu hru plus všechny čtyři předchozí díly Zakletého císařství a ten nejnovější dostanete jako dárek. Anebo si zkrátka vyberte jakékoli hry, které vám v poslední době padly do oka – budou-li stát víc než 1000 Kč, máte hru zdarma jistou.

smrt 7

Totéž se týká i kolekcí her. Můžete se vybrat jakoukoli. My vám jenom doporučujeme tu nejnovější: kolekci 15 her, na které je 12 opravdu kvalitních a povedených hledaček a tři další podpultové hry, které jinde neseženete. A spolu s nimi dostanete i prémiovou hledačku Spojeni smrtí.

5679

Už jen dva dny bude exkluzivní hledačka Spojeni smrtí dostupná zdarma!

Celá akce probíhala několik týdnů a brzy bude u konce. Hra Spojeni smrtí bude dostupné jako dárek ke kolekcím na DVD a k nákupu nad 1000 Kč už jen poslední dva dny. Byla by škoda přijít o možnost získat jednu z nejlepších moderních hledaček zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *