Přeskočit na obsah

Slyšíte to volání? Spojovačka Tibet volá jde do slevy!

Lákají vás tajemné dálky? Toužili jste se vždycky podívat do Tibetu? A možná uvnitř vás dřímá dobrodruh, který by rád objevil nějaké prastaré tajemství! Co takhle vydat se po stopách bájné země Šangri-La? Tohle všechno totiž nabízí spojovačka, která je aktuálně v akci, Tibet volá!

tibet uvod 1

Spojovačka na cestě napříč Tibetem

Příběh nás zavede do života mladé dobrodružky, jejíž otec kdysi zmizel při pátrání po bájném Šangri-La. Jeho deníky však poskytují vodítka, jak se k velkému tajemství dostat. Spolu s mladou cestovatelkou se tedy vydáme na cestu.

Abychom však dokázali vůbec vyrazit, budeme muset sestrojit horkovzdušný balón a připravit se na cestu. To se nám povede jenom tehdy, pokud dokážete splnit úkoly v jednotlivých spojovacích levelech. Spojování jednotlivých předmětů na herních polích čistí naší mladé dobrodružce cestu a ona díky tomu může putovat dál. Podaří se jí dorazit až do Šangri-La?

tibet 5

Příběh a minihry

Od jiných spojovaček se hra Tibet volá liší hlavně tím, že ji provází docela zajímavý příběh a také se mezi jednotlivými levely objevují jednoduché minihry, které hraní ozvláštňují. Za pozornost stojí i grafika, která je na rozdíl od řady jiných spojovaček slušně propracovaná, a hra je doplněná jemnou hudební složkou, která zlepšuje zážitek ze hry.

tibet 4

Tibet volá – sleva na 99 Kč

V naší nabídce najdete tuhle povedenou spojovačku v současné chvíli jen za 99 Kč. Co za necelou stovku získáte?

  • originální spojovačku
  • dlouhé hodiny hraní
  • dobrodružný příběh
  • sympatické minihry
  • hezkou grafiku
  • povedené tapety ke stažení (a to navzdory tomu, že nejde o sběratelskou edici)
tibet 5 1

Vydejte se za dobrodružstvím do Tibetu!

Máte-li rádi spojovačky a podobné oddechové hry, pak hru Tibet volá určitě omrkněte. Nabízí opravdu hezké vizuální zpracování a rámcový příběh a mohou ji hrát jak děti, tak dospělí. Ve slevě bude až do 22. dubna, tak neváhejte a udělejte si radost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *