Přeskočit na obsah

Antický hrdina už zase potřebuje tvoji pomoc

Proti Herkulovi stojí sami bohové z Olympu, a tak tenhle hrdina zkrátka nemá jednoduchý život. Tentokrát si rozhněval samotného boha války Area a jeho zemi zaplavily posedlé děti, které touží po válce. Herkules je bude muset všechny osvobodit a mezitím dát dohromady i všechny ostatní problémy ve své zemi. Podáte mu pomocnou ruku?

hellada sleva

Kdo by nemiloval 12 úkolů pro Herkula?

V rámci žánru stavění či budovacích obsluhovaček 12 úkolů pro Herkula naprosto vyniká. Recenzenti vyzdvihují kvalitní grafiku, zábavný příběh, extra dlouhou délku hry i proměňující se prostředí.

To, že je hra velmi úspěšná dokazuje i skutečnost, že Děti Helady, o kterých se tu bavíme, jsou už pátým dílem téhle povedené hry. Oproti předchozím ještě vylepšil grafiku a navíc přidal možnost zakoupit hru ve sběratelské edici!

hellada

Jste-li milovníci Herkulových příběhů, pak by vám Děti Helady rozhodně neměly uniknout. Je totiž o co stát!

hellada 8

Znáte i předchozí díly 12 úkolů pro Herkula?

12 úkolů pro Herkula 1: Tady to všechno začalo. Hádes unesl Herkulovu milovanou ženu a bájný hrdina se musel postavit vůli bohů, aby ji získat zpět.

Krétský býk: V tomto díle se Herkules pokouší získat krétského býka – tak trochu navzdory přání samotné Héry.

Dívčí síla: Tady se bude bojovat proti nestvůrám Skylle a Charybdě!

Matka příroda: Bohové se pomstili Herkulovi tak, že jeho zemi nechali úplně zničit. Bude muset všechno vybudovat znovu od píky, aby to dal do pořádku.

hellada 2

Co od 12 úkolů pro Herkula: Děti Helady očekávat?

  • Hra v žánru stavění
  • Desítky levelů s různorodým herním prostředím
  • Procvičení postřehu a herních schopností
  • Vynikající grafika
  • Poutavý a zábavný příběh
  • Jde o skvělou hru pro děti
image 22

Z 279 Kč jen na 169 Kč!

12 úkolů pro Herkula patří mezi nejpopulárnější hry a drží si punc určité exkluzivity. Proto byste určitě měli skočit po akci, která začíná právě teď. Pár dní teď bude v e-shopu svítit místo cenovky 279 Kč jiná – o dost příznivější. 12 úkolů pro Herkula 5: Děti Helady teď totiž můžete získat jen za 169 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *