Přeskočit na obsah

Staňte se Hledačem pokladů!

hledaci 5

Jste mezi hráči hledacích her opravdovými profíky? To se ukáže ve hře Hledači pokladů! Právě ta totiž může opravdu dokonale prověřit vaše detektivní schopnosti!

hledaci 5

Hra plná hledaček

Zatímco většinou vám představujeme příběhové hledačky, kde hledací úkoly jen doplňují hlavní hru, zde jsou úkoly s hledáním na prvním místě. Budete hledat v desítkách různých lokací a čeká vás pátrání po stovkách různých předmětů.

Graficky dobře pojatá hra vás přiměje bystřit váš smysl pro detail, napínat zrak a ukázat dokonalý postřeh! Tak co – máte na to?

hledaci 1
Obrázek ze hry Hledači pokladů

Ani příběh však nepřišel zkrátka

Přesto však Hledači pokladů nejsou jen o hledání. Doprovází je stručný příběh. Na začátku zjistíte, že váš dědeček, známý lovec pokladů, zmizel. Vydáte se po jeho stopách a začnete odhalovat tajemství jeho života i pokladů, po kterém aktuálně pátral.

hledaci 3
Obrázek ze hry Hledači pokladů

Co od hry očekávat?

V Hledačích pokladů vás čeká opravdu extrémní množství hledaček. Těšit se můžete na zajímavou grafiku i doprovodný příběh. Čekají vás také minihry, které prověří vaše logické myšlení.

Vybrat si můžete ze dvou herních módů – buď můžete zvolit relaxační hru, nebo adrenalinové hraní na čas! Užijete si téměř 50 úrovní a dlouhý herní čas, který vám zajistí celé hodiny skvělé hledací zábavy!

hledaci 2 1
Obrázek ze hry Hledači pokladů

Hledači pokladů na kolekci 43 her

Tuto hru najdete na jedné z největší kolekcí, jakou jsme kdy vydali. Je na ní celkem 43 her a řada z nich – včetně Hledačů pokladů – jsou úplné novinky v naší nabídce. Hry jsou na této kolekci za velmi výhodnou cenu: při ceně 1399 Kč vás každá hra vyjde na nějakých 33 Kč, což znamená, že jsou doslova za pár kaček!

image 27
Kolekce 43 her

Speciální akce: Hledači pokladů za 99 Kč!

Máte-li v plánu si Hledače pokladů pořídit samostatně, pak tak rozhodně učiňte nyní: máme je totiž ve slevě a právě teď je v e-shopu najdete jen za 99 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *