Přeskočit na obsah

Poslední den slevy na sběratelku Volání lásky!

Zaujala vás naše nově vydaná sběratelská edice Volání lásky? Nezapomeňte na to, že ji můžete mít za 199 Kč. Ale jen do dnešní půlnoci!

volani 199

Romantická hledačka ve slevě

Romantický příběh mladého muže a mladé ženy ze znepřátelených rodů vás zavede do fantasy světa plného tajemných zákoutí a dávno zapomenutých příběhů.

Hra postrádá klasické hledací úkoly, takže jde spíše o dobrodružnou fantasy adventuru.

Právě tuto hru jsme nyní vydali nově a obohatili jsme ji o sběratelskou edici – a abychom vás na ni upozornili, poslali jsme ji do slevy a do dnešní půlnoci ji můžete mít jen za 199 Kč.

image 24

Volání lásky je naší hrou zdarma

Kromě toho, že můžete sběratelku Volání lásky získat ve slevě, nabídneme vám ji také úplně zdarma. Posíláme ji totiž jako dárek k objednávkám nad 1000 Kč. Můžete si tedy vybrat celou řadu her nebo třeba některou z našich kolekcí, a pokud celková částka objednávky přesáhne 1000 Kč, dostanete od nás Volání lásky ve sběratelce zdarma.

image 23
Obrázek ze hry Volání lásky

Hru máme i na kolekcích

Už jsme to párkrát zmiňovali, ale pojďme si to ještě připomenout. Volání lásky ve sběratelské edici u nás najdete na hledačkové kolekci 10+3 a ve starším vydání bez sběratelských bonusů potom na kolekci 15 her.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *