Přeskočit na obsah

Další zmizelý v parku Fairy Gate! Kde jste, když vás svět potřebuje?

V parku Fairy Gate zmizel další člověk a je jen na vás, abyste objasnili záhadu tohoto tajemného parku. Hru můžete dnes naposledy získat za 99 Kč – pokud jste milovníci mysteriózních hledaček, je tedy nejvyšší čas začít jednat!

zlomena deska konec

První díl vydařené trilogie

Zlomená deska je první díl velmi povedené detektivní hledačky s mysteriózními prvky. Na našem e-shopu najdete všechny tři díly přeložené do češtiny a každý z nich si můžete zahrát ve zkušební verzi, abyste nekupovali zajíce v pytli.

Na co tedy ještě čekáte? Před sebou máte zajímavý příběh s kvalitní grafikou a spoustou zábavných hledaček a originálních hlavolamů. A pokud se vám v tomhle světě zalíbí, čekají na vás další díly!

image 38

Tajná zpráva

Máme pro vás jeden tajný tip. Brzy půjde do slevové akce i druhý díl trilogie Tajemný park. Pokud tedy nyní stihnete slevu na první díl a budete sledovat naše akce, brzy si budete moct udělat radost druhým dílem v akci!

Anebo si pořiďte kolekci 25 her, na které je celá série. A kromě ní celá řada dalších hledaček, obsluhovaček nebo třeba spojovaček.

image 36

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *