Podmanivá hledačka Mezi světy nyní ve slevě!

Byl učiněn velkolepý objev! Jenže jak už to tak ve hledačkách bývá, vědkyně, která výzkum prováděla, záhadně zmizela! Pomůžete nám zjistit, co se stalo, a vypátrat celou pravdu? Pozor! Abyste celý případ rozluštili, budete muset cestovat možná i do astrálních světů!

A titulek nelže! Fantaskní hledačku Mezi světy u nás nyní najdete s pěknou slevou!

svety 1

Báječná hledačka ve snovém světě

Jen se podívejte na video za hry Mezi světy nebo na obrázky grafiky! Tahle hra se odehrává v nádherných, barevných, atmosférických světech, ve kterých se na celé hodiny doslova ztratíte. Pod vlivem podmanivé hudby navíc budete volně proplouvat příběhem a úplně jeho kouzlu propadnete.

Vaším úkolem bude nalézt sestru hlavní hrdinky, která se ztratila jen chvíli poté, co učinila velký objev. Abyste ji dokázali dostat zpět do našeho světa, budete muset vyřešit spoustu záhad, čeká na vás celá série hledaček a mnoho komplikovaných hlavolamů. A ani tehdy není jisté, že příběh dobře dopadne.

svety 4

První díl ze série a sběratelská edice k tomu!

Mezi světy je první díl z mnohadílné série, jejíž jednotlivé díly dále vydáváme. Třeba nedávno u nás vyšel devátý díl s názvem Chladnokrevný. Nyní běží na první díl sleva, takže pokud chcete tuhle sérii vyzkoušet nebo třeba některé díly máte a rádi byste zkompletovali kolekci, pak je právě teď ta nejvhodnější chvíle!

Hru navíc nabízíme ve sběratelské edici, takže si kromě samotné hledačky budete moct vychutnat i bonusový příběh a spoustu věcí navíc, které v běžné verzi hry nenajdete.

svety 3

Mezi světy nyní ve slevě!

V termínu od 24. března do 1. dubna 2022 můžete získat hledačku Mezi světy ve sběratelské edici ve slevě za 169 Kč. Běžná cena je přitom 249 Kč! Neváhejte tedy sáhnout po téhle šanci a doplnit si svou sbírku hledaček o tenhle parádní kousek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *