Máte rádi hororové hledačky? Tak nepropásněte slevu na Děti ticha!

Z téhle hry vás bude mrazit v zádech! Co se stalo v domě u jezera tenkrát, když tam zmizelo malé dítě? Dozvíme se po letech pravdu?
Hra je součástí nové kolekce a samostatně je i ve slevě.

Ještě jste nevyužili heslo TICHY-DES, díky kterému můžete získat hororovou hledačku z nové kolekce se slevou? Pak to rychle napravte, protože tento slevový kupón přestane platit o dnešní půlnoci.

deti konec

Thriller z nové kolekce

Novou kolekci 15 her, která se může pochlubit především spoustou parádních hledaček, už jsme vám párkrát představovali. Jednou z her, které na tomhle DVD, na němž se mimo jiné nacházejí i tři podpultovky, jež jinde neseženete, jsou i Děti ticha.

5679

Jde o thrillerovou hru, ve které se hlavní hrdinka vrací do domu svého dětství, kde se však kdysi odehrála tragédie: zemřel tam její malý bratr. Co se tenkrát stalo? Proč je dům i celé město opuštěné? A co číhá v jezeře, u kterého dům stojí? Tyhle a mnoho dalších otázek si budete v průběhu hraní Dětí ticha klást. Pojďte s námi vstoupit do ponurého světa plného dávných a strašidelných tajemství!

Využijte slevu!

Jestli si chcete Děti ticha§ pořídit samostatně, pak můžete ještě dnes využít slevový kupón s heslem TICHY-DES, díky kterém je získáte ve slevě. A navíc je hra samostatně dostupná i v elektronické distribuci, takže se budete moci okamžitě pustit do hraní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.