Přeskočit na obsah

Herkules potřebuje vaši pomoc!

Už jen dnes je dostupná hra 12 úkolů pro Herkula 4: Matka příroda ve sběratelské edici za 169 Kč. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z našich velmi populárních her, byla by škoda, kdybyste si tuhle pěknou akci nechali ujít.

herkules konec

Oddechovka pro celou rodinu

12 úkolů pro Herkula je obsluhovačka, při níž se buduje říše. V našem případě spíš obnovuje, protože po zásahu pomstychtivých bohů byla zničena a Herkules se ji pokouší obnovit. Vaším cílem bude rozdat dělníkům a dalším postavám úkoly tak, aby splnily všechno, co je potřeba k zvelebení země a k návratu k předchozí prosperitě.

Hra je dostupná v elektronické distribuci, takže ji získáte hned po zaplacení. A její velkou výhodou je, že si ji užijí jak děti, tak dospělí hráči. Třeba mezi sebou můžete soupeřit! Schválně, kdo zvládne level odehrát v nejtěžším režimu a v nejrychlejším čase!

herkules 4

Ještě dnes za 169 Kč!

12 úkolů pro Herkula 4 má navíc velmi povedenou sběratelskou edici – a je to právě ona, kterou nabízíme ve slevě. Takže k základnímu příběhu, který má opravdu dlouhý herní čas, dostanete ještě jednu bonusovou kapitolu navíc. A k ní pár dalších překvapení, které pro vás sběratelská edice chystá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *