V nabídce máme hry různých žánrů. Zde je jednoduchý rozcestník a krátké vysvětlení pojmů samotných.

Akční hry – zde hraje prim rychlá reakce. Tyto hry jsou zpravidla nejjednoduší na pochopení pravidel a nejsnazší na hraní.
 

Hledačky – jsou hry, ve kterých je spojen často dobrodružný, hororový či detektivní příběh s hledáním předmětů. Typicky při hraní hledačky budete uvedeni do scény, kdy budete mít za úkol prohledat kupu věcí, abyste nalézli klíč nebo mapku, kterou budete potřebovat pro další postup ve hře a nakonec po spoustě hledání vás čeká dokončení celého napínavého děje.
 

Hry pro děti – jak už napovídá název, určeno pro mrňata. Hry jsou jednodušší, barevnější a zaručeně bez násilí.
 

Logické hry – chutné oříšky pro chytré hlavičky. Zde najdete klasiku jako třeba šachy nebo solitaire, ale taky úplně nové žánry.
 

Obsluhovačky – poměrně nový druh her. Stáváte se provozovatelem, manažerem či vedoucím. Třeba majitelem restaurace, šéfem výrobny aut nebo sedlákem na vlastní farmě. Začínáte s málem, když jste šikovní dokupujete, rostete… Budujete impérium. A bavíte se.
 

Spojovačky – novátorský druh hry spojující akci i logiku. Spojte tři nebo více stejné symboly. A stihněte to včas. Překvapivě zábavné, často spojeno s příběhem, který postupuje tak, jak postupuje vývoj ve hře.

Jen pro úplnost si dovolíme dodat, že jsme vlastníky OZ pro hledačky, spojovačky a obsluhovačky.