"Ztráta paměti" a "Legendy Avalonu Solitaire" - dvě hry v jednom balení jsou tu!

nyni-v-trafikach-250

Od 6.4 ve všech trafikách (do 19.4.2017) 


Kolekce dvou zábavných her za velmi výhodnou cenu! 

Užijte si novinkovou hledačku a i pohlednou karetní hru. Zábava zaručena!


Obsahuje tyto hry v plné verzi:Novinka Ztráta paměti (stránky hry jsou zde)

Emily Hansonová před deseti lety ztratila paměť. Nevzpomíná si na nic, co se událo do jejích dvacátých narozenin. Až náhodný objev probouzí její zamlžené vzpomínky. Rozmotejte spletitou pavučinu lásky, žárlivosti a zločinů, které má na svědomí podivínský génius! Odvažte se do Riverside, liduprázdného města, jež nyní obývají nevídané bytosti stvořené šíleným vědcem. Objevte tajemství opuštěného města bez paměti. Zachraňte svoji lásku a odvraťte katastrofu, která městu odsouzenému ke zkáze hrozí!

„„Hra je poutavá, určitě si ji ráda zahraji znovu. A všichni, co mají rádi Špidla hry, budou nadšeni.“ Katka

 

 

 

Luxusní karetní hra. Legendy Avalonu Solitaire (stránky hry jsou zde) 


Po pláni Avalonu se trmácí osamělý jezdec. On i jeho klisna jsou vyhublí na kost. Mají v nohách tisíce mil. Je tomu již několik let, co se společně vydali na cestu do neznáma, ale až nyní se na ně konečně pousmálo štěstí a našli to, co hledali — magickou kartu. Jednu z mnoha. Ještě jich několik chybí. Pomozte jim v jejich hledání. Pokuste se sesbírat všechny ztracené karty starých druidů v netradiční verzi oblíbené karetní hry Solitaire! 

„Hra se mi moc líbí.“ Lucka

Pridat.eu

Komentáře

1 | Jana Zugárková @ | před dvěma roky

Legendy Avalonu

Jsem velký fanda vašich her( i když mi je 64 let) jak hledaček,tak i spojovaček. Nelíbí se mi,jak už vám psali předtím i jiní,že dáváte novou hru se starou, kterou už máme.Polepšete se !!!

reagovat

2 | Majda | před dvěma roky

Ztráta paměti

Mám od Vás koupené skoro všechny hry a zatím jsem byla spokojená, ale touto hledačkou jste hodně zklamali a myslím, že ne jenom mě…připadá mi, jako bych se vrátila o mnoho let zpět a to co se týče jak grafiky, tak i obsahu a zpracování. Je to „o ničem“.

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.