Tradiční české pohádky pro Win

Spousta zábavy a poučení pro šikovné předškoláky a zvídavé školáky. Počítač bude dětem poutavě vyprávět klasické české pohádky. Děti si užijí cestu černým lesem, zasmějí se veselým kouskům malého Palečka, napálí spolu s Jeníčkem a Mařenkou čarodějnici, prokoušou se ulicí plnou jahodové kaše a mnoho dalšího.

 

 


 
 
 

Spousta zábavy a poučení pro šikovné předškoláky a zvídavé školáky. Počítač bude dětem poutavě vyprávět klasické české pohádky. Děti si užijí cestu černým lesem, zasmějí se veselým kouskům malého Palečka, napálí spolu s Jeníčkem a Mařenkou čarodějnici, prokoušou se ulicí plnou jahodové kaše a mnoho dalšího. A nebojte se, vše nakonec dobře dopadne!

Vyprávění provázejí milé měnící se obrázky – jako stránky v knize, na spodním okraji obrazovky doplněné právě čteným textem. Ale pozor! Obrázky jsou navíc interaktivní. Na každém z nich dítě objeví nějakou zajímavost – slepička po kliknutí myší zakdáká, konev zalije kytičku a ta vyroste a rozkvete,… To děti baví!

Navíc najdete na CD Veselou matematiku. Ta učí dítě sčítat, odčítat, násobit a děli. A jako odměna po zvládnutí úkolu je výuka zakončena zábavnou hrou!

Vhodné také pro výuku angličtiny a španělštiny – všechny pohádky jsou namluveny také v těchto jazycích.

Dopřejte dítěti mnoho hezkých chvil u počítače. Pobaví se a nenásilně se naučí práci s počítačem.

Požadavky: Procesor nejméně 586, 32 MB RAM, Windows 95/98/NT/Me/2000/XP/7/8, CD-ROM mechanika, myš. Doporučena je zvuková karta. Pokud vám fungují na počítači Windows, pojedou vám také Pohádky. 

 

Pridat.eu

Komentáře

1 | Roman Basel | před sedmi roky
  • – koupil jsem si to na stanku mala je unešená :) DOPORUČUJU :)

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.