Světový pohár v mahjongu

Přijmi pozvání na vzrušující událost!
Právě se zahajuje Světový pohár v mahjongu!
Vyhraje jen ten nejchytřejší…
Budeš to ty? 
 Koupit ihned na shopu. Kód máte do pěti minut a pak už rovnou plnou verzi!Dostalo se vám cti a pozvánky na Světový pohár v mahjongu! 

Očekává vás více než stovka unikátních úrovní rozdílné náročnosti i dynamiky, za jejichž splnění pak vždy obdržíte určité zkušenostní body. Jak se vám bude zvyšovat úroveň, stejně tak rychle se dostanete i na všemožné další výzvy v rámci herního příběhu. ¨

A co vás možná čeká na konci, tedy samozřejmě, když budete hodně dobří? Stanete se mistrem světa a skutečným mistrem mahjongu!

Hodně štěstí a zdaru, bav se dobře!


Požadavky: Windows Vista/7/8/10, procesor 2.0 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 263 MB volného místa na disku, připojení k internetu. Doporučena je myš a zvuková karta.

Poznámka: hra je takto kompletní – Sběratelská edice k ní není a nebude.
 

 


Velikost stahování: 200MB.
 


 

 

 


Pridat.eu

Komentáře

1 | Sandra | před dvěma roky

Vyjde tato hra znovu? Budou i další logické hry? (Mahjong a nebo něco jako Medvěd Míša: Ostrovy pokladů atd.) Bylo by fajn více žánrů než jen hledačka – ty jsou fajn, ale už by to chtělo změnu. Dřív bylo víc žánrů her, a tak se nemohlo stát, že by se nám ohrály. Fajn by byly i match3 – jako minulý rok Divotvorné Údolí.

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.