"Mord ve Wisbey" a "Čarodějná zahrada" - dvě nové hry v jednom balení právě v trafice

nyni-v-trafikach-250

Od 4.5 ve všech trafikách (do 17.5.2017) 


Kolekce dvou nových her za velmi výhodnou cenu! 

Užijte si novinkovou hledačku i roztomilou obsluhovačku. Zábava zaručena!


Obsahuje tyto hry v plné verzi:Novinka Mord ve Wisbey (stránky hry jsou zde)

Je tomu už mnoho let, co je opuštěná usedlost nedaleko Wisbey. Místní se tomuto chátrajícímu a nehostinnému místu zdaleka vyhýbají. Co za strašlivou záhadu toto místo skrývá? Právě vy nalezněte nyní řešení celého případu, než bude příliš pozdě na cokoliv!

„Hra je poutavá a napínavá. Moc mě bavila jako každá hra od Špidly. Co zlepšit mě nenapadá, hry se skvěle hrají jen některé by mohly být delší. ;) Bezva věc je nápověda,protože bez ní by to někdy dalo pořádně zabrat…“ Katka P. @

 

 

 

Novinka. Čarodějná zahrada (stránky hry jsou zde) 


Byl jednou jeden moudrý král a ten vybudoval kolem svého hradu čarokrásnou zahradu plnou vonících květin, kvetoucích keřů a do nebe se deroucích stromů. Jedno dlouhé a horké léto však přišla pohroma… Obnovte krásu zahrady!

„Hra má krásné grafické zpracování. Je snadná k pochopení i bez průvodce hrou, což se mi líbilo. Považuji to za příjemně strávený večer.“ Petra B.

Pridat.eu

Komentáře

1 | Xena @ | před dvěma roky

Mord ve Wisbey

Hraji tu hru již podruhé,poprvé mi zmizeli náboje dřív než jsem je stačila nabít a podruhé zmizelo kladivo v okamžiku,když jsem chtěla uhodit do zdi.Myslím,že tato hra je dost nepodařená a nedá se dohrát,potřetí již nemám chutˇse do ní pouštět,takže za 100 korun to je pěkný paskvil !!!

reagovat

2 | Admin | před dvěma roky

[1] Xena: Dobrý den,

napište nám na http://podpora.spidla.cz

Pomůžeme!

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.